Cos De BAHA Peptide cream 45ml (PC)

-39%

Cos De BAHA Peptide cream 45ml (PC)

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,350L.

Krem fytyre me kompleks peptidesh me Matrixyl 3000 & Argireline – Kundër plakjes dhe rrudhave –
shëron dhe riparon lëkurën + shëndet optimal të lëkurës për fytyrën.

SKU: 10968 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Peptide cream 45ml (PC)
Krem fytyre me kompleks peptidesh me Matrixyl 3000 & Argireline – Kundër plakjes dhe rrudhave –
shëron dhe riparon lëkurën + shëndet optimal të lëkurës për fytyrën.
NIACINAMID DHE ACIDI HIALURONIK për të zbutur rrudhat dhe për të përmirësuar elasticitetin për një
shkëlqim mahnitës rinor. Përveçse janë një përbërës i domosdoshëm për kujdesin ndaj plakjes dhe
lëkurë më të shëndoshë, Peptidet shpallen si agjentë shërues natyralë! Kompleksi peptid prodhon
kolagjenin natyral të lëkurës duke reduktuar shfaqjen e rrudhave dhe linjave të holla.
MATRIXYL 3000 sinjalizon lëkurën tuaj të rrisë prodhimin e kolagjenit për lëkurë më të fortë dhe më
rinore. Promovon lëkurë të lëmuar me pamje më të re me Matrixyl synthe'7 dhe 1. Argireline ndihmon
në relaksimin e muskujve të fytyrës dhe dekurajon formimin e linjave të reja. Lëreni këtë serum të pasur
me lëndë ushqyese të ushqejë lëkurën tuaj nga brenda jashtë në mënyrë që lëkura juaj të ndjehet e
hidratuar dhe me pamje të shëndetshme.
KRIJON LËKURË MË TË LËMUAR me peptidin e fuqishëm ARGIRELINE i njohur gjithashtu si trajtimi
natyral. Kremi i pasur me lagështirë (jo i yndyrshëm) pa aromë me kolagjen dhe elastinë e mbush dhe
rinovon lëkurën duke e lënë atë të lëmuar dhe më elastike.
PEPTIDET E FUQISHME TË FORMULARA NË BAZËN POPULLORE TË ACIDIT HIALURONIK për të ofruar
përthithjen dhe rezultatet më të mira. Ndryshe nga kremrat dhe solucionet peptide me bazë vaji që
thjesht qëndrojnë në majë të lëkurës. Është natyral dhe organic.

Përdorimi
Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikojeni sasinë e duhur në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Ingredientët
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Propanediol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Sodium Hyaluronate, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Squalane, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Adenosine, Allantoin, Panthenol, Rosa Damascena Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Polysorbate 20, Carbomer, Tocopheryl Acetate

Informacion shtesë

ml

40

Brand

Cos De BAHA

Related Products