Cos De BAHA Niacinamide Serum

Sale

Cos De BAHA Niacinamide Serum

1,290L2,000L

Nëse jeni shqetësuar ndonjëherë nga lëkura e ndjeshme, Serumi Niacinamide i Cos De BAHA do të jetë
përgjigja për këtë .

SKU: 10970 Kategori: , , ,
Spastroje

Përshkrim

Cos De BAHA Niacinamide Serum 60ml (N60)
Nëse jeni shqetësuar ndonjëherë nga lëkura e ndjeshme, Serumi Niacinamide i Cos De BAHA do të jetë
përgjigja për këtë . Vitamina B3 dhe Acidi Hialuronik së bashku luftojnë rrudhat dhe dëmtimet nga
radikalet e lira duke mbrojtur lëkurën tuaj nga rrezet UV.
Ky serum është i mbushur me veti qetësuese natyrale që funksionojnë në mënyrë aktive për të
njëtrajtësuar ngjyrën e lëkurës suaj ,duke trajtuar njollat ​​e skuqura, shenjat e kuqe dhe lëkurën e
irrituar .
Me përdorimin e rregullt të serumit me niacinamide do të vështroni reduktimin në dukshmëri të
poreve të lëkurës , reduktim të yndyrës së tepërt, ndërsa lëkura juaj rifiton një shkëlqim të fortë dhe të
shëndetshëm.
Përdorimi
(1) Lani fytyrën dhe më pas thajeni
(2) Aplikoni një sasi të vogël në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë,
(3) Lëreni të përthithet.
(4) Vazhdoni me një hidratues.

Ingredientët
Organic Aloe Barbadensis Leaf Extract (Aloe), Niacinamide 10.0%, Propanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Zinc Pca 1.0%, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Organic Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Organic Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Organic Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Extract, Organic Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Organic Aspalathus Linearis (Rooibos) Extract

Informacion shtesë

ml

30, 60

Brand

Cos De BAHA

Related Products