Cos De BAHA Niacinamide 20% + Zinc 4% Serum 30ml ( NZ)

-3%

Cos De BAHA Niacinamide 20% + Zinc 4% Serum 30ml ( NZ)

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,850L.

Reduktues i poreve + Trajtim për tonin e pabarabartë të lëkurës + Zvogëlon prirjen ndaj akneve.

SKU: 10973 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Niacinamide 20% + Zinc 4% Serum 30ml ( NZ)
Reduktues i poreve + Trajtim për tonin e pabarabartë të lëkurës + Zvogëlon prirjen ndaj akneve.
Vitamina B3 dhe Acidi Hialuronik së bashku luftojnë rrudhat dhe dëmtimet nga radikalet e lira duke
mbrojtur lëkurën tuaj nga rrezet UV. Rezultati është një lëkurë e butë me një ton dhe teksturë
mahnitëse.
Alantoina në përbërje është efektive në lëkurë për qetësimin e inflamacionit, akneve, kruajtjeve dhe
ekzemave . I mbushur me veti qetësuese natyrale që funksionojnë në mënyrë aktive në njëtrajtësimin e
tonit të lëkurës tuaj duke trajtuar njollat ​​e skuqura, shenjat e kuqe dhe lëkurën e irrituar.
Ai gjithashtu ushqen lëkurën tuaj, ndërsa zvogëlon pamjen e hiperpigmentimit për t'i dhënë lëkurës një
shkëlqim rinor që me siguri do ta doni.
Përdorimi
Ky është një serum i koncentruar dhe i fuqishëm. Ashtu si me çdo produkt për kujdesin e lëkurës, ne
sugjerojmë të bëni një Patch Test në një zonë të vogël të lëkurës në qafë për t'u siguruar që formula
është e përshtatshme për ju. Pasi të përcaktoni se nuk ka asnjë problem me testin patch, duhet :
(1) Lani fytyrën dhe më pas thajeni
(2) Aplikoni një sasi të vogël në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë,
(3) Lëreni të përthithet.
(4) Vazhdoni me një hidratues.

Ingredientët
*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Zinc Pca, Arbutin, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Caffeine, *Camellia Sinensis Leaf Ext, *Sambucus Nigra Flower Ext, *Momordica Charantia Fruit Ext

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Cos De BAHA

Related Products