Cos De BAHA Lactic Acid 12.5% Serum 30 ml (LS)

-42%

Cos De BAHA Lactic Acid 12.5% Serum 30 ml (LS)

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 990L.

Një serum që ofron eksfolim të butë për lëkurë më të shëndetshme. Ofron formulim ditor eksfolimi për
të ndihmuar në reduktimin e shfaqjes se njollave.

SKU: 10972 Kategori: ,

Përshkrim

Cos De BAHA Lactic Acid 12.5% Serum 30 ml (LS)
Një serum që ofron eksfolim të butë për lëkurë më të shëndetshme. Ofron formulim ditor eksfolimi për
të ndihmuar në reduktimin e shfaqjes se njollave. Acidi laktik ndriçon, zbut dhe barazon lëkurën, duke e
bërë gjithashtu atë të duket më e fortë. Ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së linjave të imta, rrudhave
dhe njollave të errëta.
Përdorimi
Mos e përdorni në ditët kur përdorni retinol pasi që të dy janë përbërës të fuqishëm. Alternoni mes të
dyjave për të shmangur acarimin.
Aplikoni një sasi të moderuar të përmbajtjes në lëkurë dhe prekni butësisht për përthithje më të mirë.

Ingredientët
*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lactic Acid, Propanediol, Sodium Citrate, 1,2-Hexanediol, Arginine, Hydroxyethylcellulose, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Sambucus Nigra Flower Extract, *Momordica Charantia Fruit Extract, *Leontopodium Alpinum Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Cos De BAHA

Related Products