Cos De BAHA Glycolic Serum 30 ml (G)

-42%

Cos De BAHA Glycolic Serum 30 ml (G)

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 990L.

Ky serum ndihmon ne prodhimin e kolagjenit , në reduktimin e shenjave dhe rrudhave për një pamje
më rinore .

SKU: 10975 Kategori: ,

Përshkrim

Cos De BAHA Glycolic Serum 30 ml (G)
Ky serum ndihmon ne prodhimin e kolagjenit , në reduktimin e shenjave dhe rrudhave për një pamje
më rinore . Qelizat e reja zëvendësojnë ato të vjetra dhe të dëmtuara duke ekspozuar një sipërfaqe më
të re të lëkurës. Ndihmon gjithashtu dhe në trajtijmin e hiperpigmentimit të saj .
Acidi alfa hidroksi (AHA) eksfolion butësisht për të dhënë lëkurën me pamje më të re dhe të hidratuar.
Formula e plotë përmirëson ndjeshëm pamjen e poreve të dukshme të bllokuara dhe e lë lëkurën të
butë dhe të hidratuar.

Përdorimi
Ky serum është i mjaftueshëm për dy ose tre herë në javë me këtë formulim unik kundër plakjes, ose
aplikohet si trajtues njollash aty ku është e nevojshme. Për ditën, ndiqni me një krem ​​dielli me spektër
të gjerë të vlerësuar me SPF 25 ose më të lartë.

Ingredientët
Purified Water, Glycolic Acid, Propanediol (From Non-Gmo Corn), Arginine, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Aspalathus Linearis Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Cos De BAHA

Related Products