Cos De BAHA Galactomyces Serum 30 ml (GN)

Cos De BAHA Galactomyces Serum 30 ml (GN)

2,200L

Serumi Korean Galactomyces perdoret si agjent hidratues dhe ka efekte antioksiduese.

SKU: 10976 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Galactomyces Serum 30 ml (GN)
Serumi Korean Galactomyces perdoret si agjent hidratues dhe ka efekte antioksiduese.
Ai përmirëson barrierën e lagështisë së lëkurës, duke ndihmuar në mbrojtjen e saj nga stresi mjedisor.
Ndihmon ne reduktimin e pikave të zeza dhe përmirëson sasinë e sebumit dhe keratinës në fytyrë . Për
më tepër, ul numrin e komedoneve . Zbut rrudhat dhe përmirëson elasticitetin për një shkëlqim
mahnitës rinor.

Përdorimi
Përdoreni çdo ditë pas pastrimit dhe para aplikimit të kremit hidratues dhe grimit. Lagni një copë
pambuku dhe aplikojeni në fytyrë dhe qafë. Për rezultate më të mira, përdorni në mëngjes dhe në
mbrëmje për lëkurë të butë, të lëmuar dhe të bukur.

Ingredientët
Galactomyces 94% Treatment Essence Serum 30ml with Niacinamide which claims to reduce the size of enlarged pores, hyperpigmentation and dark spots, uneven skin texture, brighten skin, and reduce signs of aging

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Cos De BAHA

Related Products