Cos De BAHA Centella Serum 30 ml (CH)

Cos De BAHA Centella Serum 30 ml (CH)

2,000L

Serumi përmban 83% ekstrakt Centella që nxit sintezën e kolagjenit dhe aktivizon indet qelizore për të
qetësuar plagët problematike.

SKU: 10977 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Centella Serum 30 ml (CH)
Serumi përmban 83% ekstrakt Centella që nxit sintezën e kolagjenit dhe aktivizon indet qelizore për të
qetësuar plagët problematike. Serumi i fytyrës ndihmon për të rivendosur hidratimin dhe lëkurën e
shëndetshme.
Formula hidratuese do të përthithet thellë përmes shtresës së lëkurës në sekonda pa bllokuar poret .
Duke forcuar bazën e lëkurës suaj, Centella ndihmon që lëkura të duket më e fortë dhe më elastike!
Për shkak të kapacitetit të saj gjenerues të kolagjenit, Centella gjithashtu ndihmon në reduktimin e
shfaqjes së rrudhave dhe njollave të moshës! Redukton aknet, zbut njollat, irritimin e lëkurës dhe
redukton prodhimin e tepërt të yndyrës .
Përdorimi
Përdoreni çdo ditë pas pastrimit dhe para aplikimit të kremit hidratues dhe grimit. Lagni një copë
pambuku dhe aplikojeni në fytyrë dhe qafë. Për rezultate më të mira, përdorni në mëngjes dhe në
mbrëmje për lëkurë të butë, të lëmuar dhe të bukur.

Ingredientët
*Centella Asiatica Extract, Betaine, 1,2-Hexanediol, *Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Momordica Charantia Fruit Extract, *Sambucus Nigra Flower Extract, *Leontopodium Alpinum Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Cos De BAHA

Related Products