Cos De BAHA Centella Gel Cream 45 ml (CG)

Cos De BAHA Centella Gel Cream 45 ml (CG)

1,700L

Ky xhel krem CG Centella me 80% ekstrakt Centella që promovon sintezën e kolagjenit dhe aktivizon
indet qelizore për të qetësuar plagët problematike.

SKU: 10978 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Centella Gel Cream 45 ml (CG)
Ky xhel krem CG Centella me 80% ekstrakt Centella që promovon sintezën e kolagjenit dhe aktivizon
indet qelizore për të qetësuar plagët problematike. Ofron hidratim intensiv dhe balancon nivelet e
sebumit.
Ndihmon në rritjen e kolagjenit, zvogëlon njollat dhe jep lëndë ushqyese për të dhënë lëkurë rrezatuese.
Përmban Centella Ekstrakt që ofron përfitime të shkëlqyera kundër plakjes për të zgjatur pamjen rinore
të lëkurës si dhe përfitime qetësuese për lëkurat e ndjeshme apo të irrituara.

Përdorimi
1. Lani fytyrën dhe më pas thajeni
2. Aplikoni një sasi të vogël në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekolten ,
3. Lëreni të përthithet.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Propanediol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, *Aloe Barbadensis Leaf Extract, Caffeine, Panthenol, Sodium Hyaluronate, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Momordica Charantia Fruit Extract, *Sambucus Nigra Flower Extract, *Leontopodium Alpinum Extract, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Cetearyl Alcohol, Tromethamine

Informacion shtesë

ml

45

Brand

Cos De BAHA

Related Products