Cos De BAHA Azelaic Acid 10% Serum

-24%

Cos De BAHA Azelaic Acid 10% Serum

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,250L.

Ky serum me Acid Azelaic, i njohur për zvogëlimin e njollave dhe akneve, ndërsa ndihmon gjithashtu në zbehjen e njollave kafe dhe shenjave nga shpërthimet e mëparshme të akneve.

SKU: 10902 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Azelaic Acid 10% Serum
Ky serum me Acid Azelaic, i njohur për zvogëlimin e njollave dhe akneve, ndërsa ndihmon gjithashtu në zbehjen e njollave kafe dhe shenjave nga shpërthimet e mëparshme të akneve.

Përforcuesi 10% i acidit azelaik përmban gjithashtu Niacinamide një trajtim të butë aknesh dhe shenjash. Një konsistencë e lehtë, pa vaj, që funksionon perfekt veçmas ose e përzier me trajtime të tjera të lëkurës.

Përdorimi

Përdoreni vetëm këtë serum ose shtoni një pikeë në një krem hidratues dy herë në ditë si pjesë e kujdesit të lëkurës suaj në mëngjes dhe në mbrëmje. Përdoreni së bashku me tonerin tuaj të preferuar, eksfoliuesin, trajtimet e pikave dhe hidratuesin me SPF për përdorim gjatë ditës. Sigurohuni që të aplikoni produkte mbrojtëse kundër diellit gjatë ditës.

Ingredientët
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propylene Glycol, Azelaic Acid 10.0%, Polysorbate 20, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Panthenol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate 0.2%, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Aspalathus Linearis Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Cos De BAHA

Related Products