Cos De BAHA Arbutin + Niacinamide Serum

-48%

Cos De BAHA Arbutin + Niacinamide Serum

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 990L.

ARBUTIN 5%: arbutina është një përbërës me bazë botanike me përfitime për lëkurën të ngjashme me atë sintetike – por pa efekte anësore ose rreziqe.

SKU: 10903 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Arbutin + Niacinamide Serum
ARBUTIN 5%: arbutina është një përbërës me bazë botanike me përfitime për lëkurën të ngjashme me atë sintetike – por pa efekte anësore ose rreziqe. Kjo e bën arbutinën një zgjedhje të sigurt dhe efektive për njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe ton të pabarabartë të lëkurës.

NIACINAMID 5%: Serumi përmban 5% vitaminë B3 që do të thotë se është i mbushur me veti qetësuese natyrale që funksionojnë në mënyrë aktive në njëtrajtimin e ngjyrës së lëkurës tuaj duke trajtuar njollat e skuqura, shenjat e kuqe dhe lëkurën e irrituar. Ai gjithashtu ushqen lëkurën tuaj, ndërsa zvogëlon pamjen e hiperpigmentimit për t’i dhënë lëkurës një shkëlqim rinor .

Përdorimi

Përdoreni çdo ditë pas pastrimit dhe para aplikimit të kremit hidratues dhe grimit. Për rezultate më të mira, përdorni në mëngjes dhe në mbrëmje për lëkurë të butë, të lëmuar dhe të bukur.

Ingredientët

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Arbutin (5%), Niacinamide (5%), Glycerine, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, *Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, *Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, *Eucalyptus Globulus Leaf Extract, *Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, *Aspalathus Linearis Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Cos De BAHA

Related Products