Cos De BAHA AHA /BHA GS Toner 200ml (GS)

Cos De BAHA AHA /BHA GS Toner 200ml (GS)

1,900L

I formuluar me një pH prej 3.5, ky toner ndihmon në luftimin e
akneve dhe zvogëlon njollat, pa irritim.

SKU: 10979 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA AHA /BHA GS Toner 200ml (GS)
Një eksfoliant i shkëlqyer kimik i formuluar me AHA që depërton në lëkurë , ndihmon në zbutjen e
lëkurës, si dhe funksionon për të hequr shtresat e qelizave të vdekura të lëkurës, duke lënë një pamje
më të lëmuar dhe më të ndritshme. I formuluar me një pH prej 3.5, ky toner ndihmon në luftimin e
akneve dhe zvogëlon njollat, pa irritim.

Perdorimi
1. Pas pastrimit, aplikojeni një sasi të përshtatshme në lëkurë, lyejeni butësisht për ta lënë të
absorbohet , ose aplikoheni në të gjithë strukturën e lëkurës duke perdorur nje cope pambuku .
2. Përdorni një krem hidratues pas kësaj.
3. Përdorni gjithmonë krem kundër diellit në mëngjes.

Ingredientët
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycolic Acid, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Cocamidopropyl Dimethylamine, Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Aspalathus Linearis Extract

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Cos De BAHA

Related Products