CLIO Pro Eye Palette #13 Picnic By The Sunset

CLIO Pro Eye Palette #13 Picnic By The Sunset

3,500L

Paleta e syve me kombinimin më perfekt të ngjyrave gradient dhe shkëlqim unik perfekt për fillestarët që të duken si makeup artist. Paleta ofron makeup romantik me çdo kombinim me ngjyrat bazë dhe xixa që mund të përdoren nga kushdo, në vend të ngjyrave të theksuara. Variacione të pakufishme të makeup të syve nga mat, në ai me xixa.Kritali është përmirësuar me formulën e re të shkëlqimit aurora. Mgjyrat aplikohen njësoj siç janë ne paletë, pa fallout. Përmbanfurçë të përmirësuar që është e përkryer për hije dhe aplikim xixash.

Availability: S’ka stok SKU: 11286 Kategori: , ,

Përshkrim

Përdorimi
Përdorni furçën shoqëruese, ose gishtin tuaj, për të aplikuar në mënyrë të barabartë ngjyrën e dëshiruar rreth zonës së syve. Mund të bëni kombinim mes ngjyrave.
Ingredientet
Talc, Mica (Ci 77019), Aluminum Starch Octenylsuccinate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Hydrogenated Polyisobutene, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Polymethyl Methacrylate, Ultramarines (Ci 77007), Methylpropanediol, Magnesium Myristate, Propanediol, Hydrogenated Lecithin, Kaolin, Aluminum Hydroxide, Magnesium Stearate, Dimethicone, Methicone, Silica, Water, Iron Oxide Yellow (Ci 77492), Iron Oxide Black (Ci 77499), Manganese Violet (Ci 77742), Iron Oxide Red (Ci 77491), Tartrazine (Ci 19140), Carmine (Ci 75470), Calcium Titanium Borosilicate, Triethoxycaprylylsilane, Tin Oxide (Ci 77861), Ethylhexyl Palmitate, Polyethylene Terephthalate, Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Aluminum Borosilicate, Polybutylene Terephthalate, Acrylates Copolymer, Ethylene/Va Copolymer, Diisostearyl Malate, Polyurethane-11, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Red No. 7 (Ci 15850:1), Tartrazine (Ci 19140:1), Carmine, Aluminium (Ci 77000), Iron Blue (Ci 77510), Red No. 30 (Ci 73360), Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Polyglyceryl-2 Triisostearate.

Brand

Clio

Related Products