Clio Pro Eye Palette #02 Brown Choux

Clio Pro Eye Palette #02 Brown Choux

3,500L

Paleta e syve ka nuancat bazë për grimin e përditshëm dhe ngjyra të modës për krijimin e pamjeve të ndryshme.

SKU: 10828 Kategori: , ,

Përshkrim

Clio Pro Eye Palette #02 Brown Choux
Paleta e syve ka nuancat bazë për grimin e përditshëm dhe ngjyra të modës për krijimin e pamjeve të ndryshme.

Coni dimensionin e syve tuaj në një nivel krejt të ri. Paleta ofron tekstura dhe ngjyra inovative për t’ju dhënë një larmi pamjesh,duke filluar nga pamja juaj e përditshme deri në raste të veçanta.

Me ngjyra të lehta për t’u përdorur nga klasike/mat deri tek perlat/shkëlqimet e theksuara për grimin tuaj. Vezullim dhe shkëlqim gjatë gjithë ditës. Nuancat plotësojnë të gjitha tonet e lëkurës dhe ngjyrat e syve.

Formula e lëmuar dhe saten rrëshqet lehtësisht në kapakët tuaj. Do të vini re se shkrihet menjëherë në lëkurën tuaj pas aplikimit. Do t’ju zgjasë gjithë ditën. Zero rrudhosje, zero rënie.

Paletat përfshijnë perla në pigmentin bazë dhe shkëlqim kristali me intensitet të lartë për sytë tuaj. Krijoni pamjen tuaj duke përzier dhe shtresuar në ngjyra dhe tekstura të ndryshme.

Përdorimi

Përdorni furçën shoqëruese, ose gishtin tuaj, për të aplikuar në mënyrë të njëtrajtshme ngjyrën e dëshiruar rreth zonës së syve.

Related Products