CeraVe Moisturizing Lotion

CeraVe Moisturizing Lotion

1,900L3,300L

CeraVe Daily Moisturizing Lotion është një hidratues i lehtë, pa vaj, që ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe rikthimin e barrierës së saj natyrale.

Spastroje

Përshkrim

CeraVe Moisturizing Lotion
CeraVe Daily Moisturizing Lotion është një hidratues i lehtë, pa vaj, që ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe rikthimin e barrierës së saj natyrale.
Formuluar me tre ceramide thelbësore dhe acid hialuronik, ai gjithashtu përmban teknologjinë e patentuar MVE për hidratim afatgjatë dhe një formulë të lehtë, jo komedogjenike që nuk do të bllokojë poret. Hidratuesi i përditshëm e lë lëkurën të ndjehet rehat dhe e butë pasi siguron hidratim 24-orësh.

Përdorimi

Aplikojeni aq shpesh sa të jetë e nevojshme, ose siç udhëzohet nga një mjek.

Ingredientët
Aqua/​Water, Glycerin, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Ceteareth-20, Behentrimonium Methosulfate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Ethylhexylglycerin, Potassium Phosphate, Disodium EDTA, Dipotassium Phosphate, Ceramide NP, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Xanthan Gum, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ceramide EOP

Informacion shtesë

ml

236, 473, 1000

Brand

CeraVe

Related Products