CeraVe Facial Moisturising Lotion PM

CeraVe Facial Moisturising Lotion PM

2,100L

Një locion ultra i lehtë hidratues i fytyrës për lëkurë normale dhe të thatë. Formuluar në mënyrë specifike për të hidratuar lëkurën e ndjeshme.

Përshkrim

CeraVe Facial Moisturising Lotion PM
Një locion ultra i lehtë hidratues i fytyrës për lëkurë normale dhe të thatë. Formuluar në mënyrë specifike për të hidratuar lëkurën e ndjeshme. Formula ultra e lehtë hidraton lëkurën dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës së saj.

Me 3 ceramide natyrale dhe Acid Hyaluronik të cilat janë thelbësore në mbështetjen e barrierës së lëkurës dhe ruajtjen e hidratimit. Përdor teknologjinë e patentuar të shpërndarjes MVE® për të ndihmuar në rimbushjen e ceramideve dhe për të ofruar hidratim të kontrolluar dhe afatgjatë.

-I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë.
-Hidraton dhe ruan barrierën mbrojtëse të lëkurës.
-Formula e lehtë bllokon lagështinë për hidratim 24 orë.
-Pa aroma dhe jo komedogjene.
-Me 3 ceramide thelbësore për të mbrojtur barrierën natyrale të lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni me bollëk aq shpesh sa të nevojitet

Ingredientët
AQUA/WATER, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, NIACINAMIDE, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, CETEARETH-20, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CAPRYLYL GLYCOL, POLYGLYCERYL-3, DIISOSTEARATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, POTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOPHINGOSINE, CHOLESTEROL, XANTHAN GUM, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, CERAMIDE EOP

Informacion shtesë

ml

52

Brand

CeraVe

Related Products