Heimish Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch

Heimish Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch

2,000L

Jo më sy të lodhur dhe rrathë të errët rreth syve me maskën hidroxhel të syve me ujë trëndafili nga Heimish. Keto maska për sytë përmirësojne pamjen e rrathëve të errët poshtë syve, ndricojnë lëkurën, dhe e rrisin elasticitetin e saj duke e bërë atë të duket e re dhe e freskët në cdo moment. Ingredienti kryesor është uji I trëndafilit, I pasur në vitamina dhe minerale që ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën. Materiali unik hidroxhel I maskës lejon që esenca të përthithet tërësisht nga lëkura për benefite maksimale të saj.

SKU: 11577 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch

Jo më sy të lodhur dhe rrathë të errët rreth syve me maskën hidroxhel të syve me ujë trëndafili nga Heimish. Keto maska për sytë përmirësojne pamjen e rrathëve të errët poshtë syve, ndricojnë lëkurën, dhe e rrisin elasticitetin e saj duke e bërë atë të duket e re dhe e freskët në cdo moment. Ingredienti kryesor është uji I trëndafilit, I pasur në vitamina dhe minerale që ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën. Materiali unik hidroxhel I maskës lejon që esenca të përthithet tërësisht nga lëkura për benefite maksimale të saj.

Ideal për:

  • Cdo tip lëkure, përfshirë edhe atë sensitive
  • Problematika: Dehidrimi, Rrathët e errët, lëkurë e lodhur e pa ndricim.

Mund të përdoren edhe në zona të tjera të fytyrës që kanë nevojë për kujdes ekstra, si në ballë apo në faqe.

Aromë e lehtë dhe e këndshme florale.

Teksturë e butë dhe e freskët.

Ingredientë kryesor:

Uje Trëndafili Bullgar, Niacinamide, Centella Asiatica

Përdorimi:

Vendosni 2 copë nga maskat e syve në zonën poshtë syve ose kudo ku lëkura ka nevojë për kujdesin e tyre. Lërini të qëndrojnë për 20-30 minuta. Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë me majat e gishtave. Vazhdoni rutinën tuaj të kujdesit me aplikimin e kremit të syve.

Ingredientët:

Water, Glycerin, Niacinamide, Carrageenan, Butylene Glycol, Rosa Damascena Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Centella Asiatica Extract, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Propanediol, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Calcium Chloride, Tripropylene Glycol, Cellulose Gum, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Potassium Chloride, Calcium Lactate, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Arginine, Synthetic Fluorphlogopite, Chlorphenesin, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide, Tin Oxide, Carmine, Disodium EDTA, Fragrance, Citronellol, Geraniol

Informacion shtesë

cope

60

Brand

Heimish

Related Products