BOTO THICK POMEGRANATE COLLAGEN STICK

Sale

BOTO THICK POMEGRANATE COLLAGEN STICK

Çmimi origjinal qe: 2,800L.Çmimi i tanishëm është: 2,520L.

Shkopa xhelatine të koncentruar në shegë dhe kolagjen peshku me peshë molekulare të ulët.
Sugjerohet të përdoret për lehtësimin e simptomave të menopauzës, për lodhjen e tepërt, për përforcimin e ligamenteve dhe artikulacioneve, për lëkurë pa jetë, me njolla e pa shkëlqim, për parandalimin e rrudhave dhe rënies së flokëve.

SKU: 11672 Kategori: , ,

Përshkrim

Shkopa xhelatine të koncentruar në shegë dhe kolagjen peshku me peshë molekulare të ulët.
Sugjerohet të përdoret për lehtësimin e simptomave të menopauzës, për lodhjen e tepërt, për përforcimin e ligamenteve dhe artikulacioneve, për lëkurë pa jetë, me njolla e pa shkëlqim, për parandalimin e rrudhave dhe rënies së flokëve.
Përmbajtja:
1. Koncentrat shege nga Spanja i pasur me magnez, kalium, antocianin, flavonoidë, fosfor, nitrate, vitamin C dhe kalcium
2. 1000 mg kolagjen peshku për bustinë.
-ujë i distiluar, frukto-oligosakarid, Lactobacillus Plantarum, fosfat kalciumi, oksid magnezi, vitamin c, nikotinamid, laktat hekuri, vitamin D3, vitamin E (tokoferil acetat), hidroklorid vitamine B6, hidroklorid vitamine B1, vitamin B2, përzierje vitamine B12( dekstrinë, bikarbonat sodiumi, acid suksinik), preparate vitamine A (maltodekstrinë, niseshte misri), sheqer, acid folik, oksid zinku, acid hialuronik
-përmban qumësht dhe sojë
– nuk ka shije apo aromë peshku.
Përdorimi:
Mund të konsumohet direkt si ushqim ose duke e miksuar me ujë, pije të ndryshme, kos apo qumësht.

Informacion shtesë

bustina

30

Brand

Boto

Related Products