BOTO POSTBIOTICS PROLINE BREAST MILK LACTOBACILLUS

Sale

BOTO POSTBIOTICS PROLINE BREAST MILK LACTOBACILLUS

Çmimi origjinal qe: 1,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,440L.

Bustina me shije jogurti, te pasura me laktobacilë, prolinë dhe postbiotikë.

SKU: 11670 Kategori: , ,

Përshkrim

Bustina me shije jogurti, te pasura me laktobacilë, prolinë dhe postbiotikë.
Përmbajtja:
– Probiotikë, prebiotikë dhe postbiotikë duke përfshirë të gjitha kulturat e laktobacilëve
– Përbërës të vlefshëm për shëndetin; vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, ksilitol, L-prolinë, frukto-oligosakarid, vitamin C
– Ekstrakt xhinsengu si lëndë e parë e patentuar
Maltodekstrinë, glukozë pluhur, qumësht pluhur, laktozë e përzier( dekstrinë+laktozë), pluhur me shije jogurt (qumësht pluhur i skremuar, sheqer i bardhë), acid citric, ester glicerine, aromatizues sintetik, çëmçakëz, baktere të tipit laktik, stearate magnezi, dioksid silici.
• Përmban qumësht dhe sojë
Mund të përdoret nga të dyja gjinitë dhe nga të gjitha moshat
Rekomandohet për individë të cilët:
1. Kanë stil jete të çrregullt.
2. Bëjnë jetë sedentare.
3. Kanë nevojë për energji në ditë të lodhshme.
4. Po kërkojnë një rrugë të lehtë për konsumin e laktobacilëve.
5. Nuk mund të konsumojnë produkte të athta.
*në rast alergjie konsultohuni me mjekun tuaj.
Përdorimi:
*të konsumohet një stick në ditë.

Informacion shtesë

bustina

30

Brand

Boto

Related Products