BOTO LOW MOLECULAR COLLAGEN C

Sale

BOTO LOW MOLECULAR COLLAGEN C

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,530L.

Kombinimi i kolagjenit të peshkut me peshë molekulare të ulët, vitaminës C, acidit hialuronik dhe 17 lloje probiotikësh për një lëkurë më elastike e të ndritshme; kombinim anti-rrudhë për lëkurë të butë si foshnjë, flokë, thonj dhe trup më të shëndetshëm.

SKU: 11668 Kategori: , ,

Përshkrim

Kombinimi i kolagjenit të peshkut me peshë molekulare të ulët, vitaminës C, acidit hialuronik dhe 17 lloje probiotikësh për një lëkurë më elastike e të ndritshme; kombinim anti-rrudhë për lëkurë të butë si foshnjë, flokë, thonj dhe trup më të shëndetshëm.
Përmbajtja:
Kolagjen peshku, fruktozë, D-sorbitol, ksilitol, pluhur me shije limoni(dekstrinë, shije natyrale limoni, çëmçakëz arabik, acid citrik, pektinë) frukto-oligosakarid, pluhur me bazë vegjetale( shurup niseshte, vaj palme i rafinuar, tokoferol), kazeinat natriumi, rregullator aciditeti, dioksid silikoni, pluhur nga qershia e Indisë, pluhur Aloe, acid hialuronik, N-acetil glukozaminë, probiotikë.
*përmban qumësht, sojë dhe gaforre
* Pa aromë apo shije peshku
* për problemet me alergjinë ju lutem kontrolloni listën e ingredientëve.
*të konsumohet sa më shpejt pas hapjes në mënyrë që të parandalohet risku i përthithjes së lagështisë dhe zbutjes së produktit.
*kujdes nga dëmtimet e mundshme gjatë hapjes së produktit.
Përdorimi:
– të konsumohet një bustinë në ditë; mund të përzihet me ujë ose pije të tjera.

Informacion shtesë

bustina

30

Brand

Boto

Related Products