Biore UV Aqua Rich Watery Essence Spf50+ PA++++

Biore UV Aqua Rich Watery Essence Spf50+ PA++++

2,500L

Krem dielli unik ultra i lehtë i Biore SPF 50+ PA++++ për fytyrën dhe trupin.

Availability: S’ka stok SKU: 10813 Kategori: , , ,

Përshkrim

Biore UV Aqua Rich Watery Essence Spf50+ PA++++
Krem dielli unik ultra i lehtë i Biore SPF 50+ PA++++ për fytyrën dhe trupin.
Formula e kremit të diellit Micro Defense parandalon aplikimin e pabarabartë ndërsa mbron butësisht lëkurën nga dëmtimet UV.
Esenca ujore transparente përhapet pa mundim në lëkurë.

Ndjenjë freskuese e lehtë pavarësisht se sa shpesh riaplikohet.
Lë një fund të tejdukshëm që qendron i fiksuar në lëkurë. Formuluar me kapsula të pasura me ujë për të parandaluar tharjen.

Përmban acid hialuronik, ekstrakt royal jelly dhe BG (përbërës hidratues).
Formulimi i papërshkueshëm nga uji që shpëlahet lehtësisht me pastrues.
Mund të përdoret edhe si bazë grimi.
Aromë e butë e lules së qershisë.
Pa ngjyrues.
I testuar jo komedogjenik dhe hipoalergjik . I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë në mënyrë të barabartë.
Sigurohuni që të aplikoni mjaftueshëm produkt për mbrojtje të mjaftueshme nga dielli.
Riaplikoni shpesh gjatë ditës.

Ingredientët
Water, Alcohol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Triazone, Isopropyl Palmitate, Lauryl Methacrylate/​Sodium Methacrylate Crosspolymer, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Hydrogenated Polyisobutene, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dextrin Palmitate, Butylene Glycol, Xylitol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Propanediol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Behenate, Vinyl Dimethicone/​Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Potassium Hydroxide, Cetyl Alcohol, Agar, Sorbitan Distearate, Isoceteth-20, Polyvinyl Alcohol, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Stearoyl Glutamic Acid, Arginine, Disodium EDTA, Fragrance, BHT, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Royal Jelly Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Methylparaben

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Biore

Related Products