BIODANCE Bio-Collagen Real Deep Mask

BIODANCE Bio-Collagen Real Deep Mask

600L

Me mbi 1 milion shitje, ky është produkti më i shitur i BIODANCE që shitet me një normë në çdo 2 sekonda.

BIODANCE Bio-Collagen Real Deep Mask është një shishe ampule shumë e koncentruar që lejon lëkurën të thithë çdo pikë të fundit të ampulës.Një produkt i cili jep zgjidhje për kujdesin e barrieres së lëkurës që përmirëson lagështinë, poret dhe elasticitetin e saj, me vetëm një flete maske.

Availability: S’ka stok SKU: 11711 Kategori: , ,

Përshkrim

Maska inovative e kolagjenit BIODANCE Bio-Collagen Real Deep Mask ka efekte efektive hidratuese që bllokojnë 100% lagështinë në lëkurë.
Këto maska inovative me kolagjen duken si copëza që vendosni në fund të rutinës suaj. Efektiviteti i tyre është se ato mbyllin të gjitha produktet dhe substancat aktive në lëkurë. Vetë copëzat përmbajnë acid oligo-hialuronik. Është më hidratues dhe hidraton lëkurën më shumë se acidi hialuronik klasik në produkte. Pas vendosjes së maskës, Oligo-Hyalu tretet menjëherë dhe depërton thellë në lëkurë, ku siguron hidratimin e humbur. Kolagjeni me molekular të ulët mbështet elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës dhe rifillon prodhimin tuaj të kolagjenit në lëkurë. Njollat e dukshme zbutin lëkurën dhe parandalojnë formimin e rrudhave të reja. Probiotikët e shtuar rigjenerojnë barrierën e lëkurës dhe lehtësojnë inflamacionin në lëkurë. Probiotikët me Oligo-Hyalu dhe kolagjen i japin çdo lëkure një efekt të fortë kundër rrudhave me rezultate të dukshme menjëherë. Lëkura mbetet e shëndetshme, e freskët dhe me shkëlqim. Për rezultate më të mira, ju rekomandojmë të mbani maskën gjatë gjumit për të parë ndryshimin e përsosur

Përfitimet:
• Kolagjeni: siguron një efekt të menjëhershëm hidratues, depërton thellë dhe lidh ujin. Redukton linjat e imëta dhe shtrëngon lëkurën për ta bërë atë të fortë dhe fleksibël.
• Acidi oligo-hialuronik: ka madhësinë më të vogël molekulare që ekziston. Falë kësaj, ai depërton thellë si asnjë acid tjetër hialuronik. Ofron hidratimin dhe lagështinë më të gjatë.
• Alatoin: qetëson dhe mbron lëkurën nga ndikimet e jashtme, ndihmon në shërimin e lëkurës dhe stimulon formimin e qelizave të reja të lëkurës. Siguron që poret të mos bllokohen dhe hidraton aknet e thata, për të cilat lëkura lubrifikohet për t’i hidratuar, gjë që çon në bllokimin e poreve. Largon teksturën dhe e lë lëkurën të lëmuar dhe të butë.

Përdorimi:
Aplikojeni në fund të rutinës për 3-4 orë ose gjatë gjithë mbrëmjes gjatë gjumit.

Ingredientet :
Water, Collagen Extract, Galactomyces Ferment Filtrate, Glycerine, Acrylates Copolymer, Niacinamide, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Chondrus Crispus Extract, Betaine, Algin, Dipropylene Glycol, Agar, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol, Potassium Chloride, Polyglyceryl-10 Laurate, Caprylyl Glycol, Sucrose, Butylene Glycol, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Adenosine, Disodium EDTA, Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Rosa Damascena Flower Water, Iris Florentina Root Extract, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Bifida Ferment Filtrate, Tocopherol, Lactobacillus Ferment, Lactobacillus Ferment Lysate.

Informacion shtesë

Cope

1

Brand

Biodance

Related Products