Benton Fermentation Essence

-60%

Benton Fermentation Essence

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,200L.

Benton Fermentation Essence është një esencë vitalizuese e fermentuar premium që përmban dy përbërës të fermentuar të cilësisë së lartë, Galactomyces Ferment Filtrate dhe Bifida Ferment Lysate të cilët përveç ushqimit të lëkurës ndihmojnë në parandalimin e shenjave të moshës.

SKU: 10907 Kategori: , , ,

Përshkrim

Benton Fermentation Essence
Benton Fermentation Essence është një esencë vitalizuese e fermentuar premium që përmban dy përbërës të fermentuar të cilësisë së lartë, Galactomyces Ferment Filtrate dhe Bifida Ferment Lysate të cilët përveç ushqimit të lëkurës ndihmojnë në parandalimin e shenjave të moshës.

Esenca përmban gjithashtu Ceramide NP dhe sh-Oligopeptide-1 për të mbrojtur lëkurën dhe për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të fortë. Përmbajtja e lartë e përbërësve të fermentuar e bën lëkurën të shëndetshme.

Përdorimi

Pasi të keni larë fytyrën, pomponi 1-2 herë dhe fërkojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë. Më pas, prekni butësisht për të rritur përthithjen.

Ingredientët
Galactomyces Ferment Filtrate, Aqua (Water), Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Bifida Ferment Lysate, Ceramide NP, Althaea Rosea Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Betaine, Panthenol, Allantoin, Sodium Hyaluronate, SH-Oligopeptide-1, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Adenosine, Arginine, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Polysorbate 20, Lecithin

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Benton

Related Products