Belif Creamy Moisturizer Deep Moist

Belif Creamy Moisturizer Deep Moist

4,500L

Ky hidratues luksoz është një zgjidhje e përshtatur për thatësinë dhe strukturën e pabarabartë të lëkurës, duke rigjallëruar lëkurën tuaj me lagështi të qëndrueshme. E krijuar për t’u ushqyer thellë, ajo e lë lëkurën tuaj të ndjehet jashtëzakonisht e butë, e lëmuar dhe rrezatuese.

SKU: 11627 Kategori: , , ,

Përshkrim

Ky hidratues luksoz është një zgjidhje e përshtatur për thatësinë dhe strukturën e pabarabartë të lëkurës, duke rigjallëruar lëkurën tuaj me lagështi të qëndrueshme. E krijuar për t’u ushqyer thellë, ajo e lë lëkurën tuaj të ndjehet jashtëzakonisht e butë, e lëmuar dhe rrezatuese.

Formula krenohet me një përzgjedhje të kujdesshme përbërësish, duke përfshirë ekstrakte si kalendula, bërthama e tërshërës dhe gjethet rubus idaeus, duke siguruar jo vetëm hidratim, por edhe një prekje rigjallëruese. I mbushur me pasurinë e ekstraktit të luleve Rosa Damascena dhe vetitë qetësuese të ekstraktit Hamamelis Virginiana, ky hidratues kremoz premton një përfundim të përtëritur dhe të hidratuar thellësisht të lëkurës, perfekt për këdo që kërkon hidratim të qëndrueshëm dhe një shkëlqim të shkëlqyeshëm.

Rekomandohet për: Të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi:

  • Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën e syve dhe gojës.
  • Përhapni butësisht në lëkurë për të ndihmuar në përthithjen.

Ingredientët:

Water, Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Betaine, Glyceryl Stearate, Panthenol, Avena Sativa Kernel Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Nepeta Cataria Extract, Rubus Idaeus Leaf Extract, Baptisia Tinctoria Root Extract, Stellaria Media Extract, Alchemilla Vulgaris Leaf Extract, Viola Tricolor Extract, Rosa Damascena Flower Extract, Spiraea Ulmaria Flower Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Jasminum Officinale Extract, Corchorus Olitorius Leaf Extract, Theobroma Cacao Extract, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Dimethicone, Carbomer, Tromethamine, Xanthan Gum, Trisodium EDTA, Fragrance, Citronellol, Limonene

Informacion shtesë

ml

125

Brand

Belif

Related Products