Beauty of Joseon Glow Serum : Propolis + Niacinamide

-24%

Beauty of Joseon Glow Serum : Propolis + Niacinamide

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,290L.

Glow Serum është i pasuruar me 60% ekstrakt propolisi dhe 2% niacinamide.

SKU: 10581 Kategori: , , ,

Përshkrim

Beauty of Joseon Glow Serum : Propolis + Niacinamide
Glow Serum është i pasuruar me 60% ekstrakt propolisi dhe 2% niacinamide. Vetitë anti-inflamatore promovojnë trajtim efektiv për problemet e akneve.

Ndihmon për të kontrolluar sekretimin e sebumit, përmirëson poret dhe ndriçon lëkurën.

Struktura e pasur me mjaltë siguron hidratim të thellë për lëkurën, duke lënë lëkurën pa ndjesi ngjitëse.Formula e sigurt e saj përmban vetëm përbërës EWG Green Grade.

Përdorimi

Pasi keni mbaruar me pastrimin e lëkurës dhe keni aplikuar tonerin, vendoseni në fytyrë dhe perhapeni lehtë derisa të përthithet nga lëkura.

Ingredientët
Propolis Extract, Dipropylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Water, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Centella Asiatica Extract, Corallina Officinalis Extract, Lotus Corniculatus Seed Extract, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Betaine Salicylate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tham, Polyglyceryl-10 Laurate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Dextrin, Pentylene Glycol, Octanediol, Tocopherol, Xanthan Gum, Carbomer

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Beauty of Joseon

Related Products