Beauty of Joseon Ginseng+Snail Mucin Serum

-21%

Beauty of Joseon Ginseng+Snail Mucin Serum

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,350L.

Ky serum riparues për lëkurën është i përbërë nga 63% lëng nga gjethet e Ginseng dhe 3% mucinë kermilli.

SKU: 10580 Kategori: , , ,

Përshkrim

Beauty of Joseon Ginseng+Snail Mucin
Ky serum riparues për lëkurën është i përbërë nga 63% lëng nga gjethet e Ginseng dhe 3% mucinë kermilli.

Tekstura ushqyese por e lehtë hidraton thellësisht për të parandaluar plakjen dhe pigmentimin e lëkurës për lëkurë të pastër dhe rinore.

Riparon në mënyrë efektive lëkurën e dëmtuar dhe ndihmon në përmirësimin e rrudhave si dhe elasticitetin e lëkurës.

Një serum ushqyes, antirrudhë dhe riparues i lëkurave të dëmtuara.
Formulë e sigurt e mbushur me përbërës EWG Green Grade.

Përdorimi

Aplikoni një sasi nga produkti në fytyrë dhe prekni butësisht lëkurën për përthithje sa më të mirë.

Ingredientët
Panax Ginseng Root Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Snail Secretion Filtrate, Dipropylene Glycol, Water, Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Trehalose, Xanthan Gum, Glycereth-25 Pca Isostearate, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Adenosine, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Tricholoma Matsutake Extract, Tham, Rhododendron Chrysanthum Leaf Extract, Disodium EDTA, Hydrolyzed Cicer Seed Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Dextrin, Sodium Hyaluronate, Phellinus Linteus Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Akebia Quinata Extract, Panax Ginseng Root Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Beauty of Joseon

Related Products