Banila Co Purifying Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml Special Set

Banila Co Purifying Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml Special Set

2,500L

Availability: S’ka stok SKU: 11265 Kategori: , , ,

Përshkrim

Banila Co Purifying Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml Special Set

Formula Purifying është për lëkurë të ndjeshme dhe e sigurt për të gjitha llojet e lëkurës. Teknologjia Zero Balance pastron thellësisht dhe eksfolon butësisht pa e zhveshur lëkurën, duke e lënë atë të hidratuar dhe të freskët.
Formula e butë si sherbet ofron një pastrim të shpejtë dhe të lehtë të gjitha në një me një hap, e pa irrituar lëkurën! Jo vetëm si një agjent për heqjen e makeup, por edhe si kujdesi i parë i lëkurës, duke dhënë përfitime të shumta para kujdesit për pastrimin e qelizat e vdekura, shtrëngimin e poreve, rihidratimin dhe zbutjen e lëkurës së lodhur.

Seti përmban:
Banila Co Purifying Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml

Brand

Banila Co

Related Products