Banila Co Clean It Zero Nourishing Balm

Banila Co Clean It Zero Nourishing Balm

2,400L

Nëse keni lëkurë të thatë, Banila Clean It Zero Nourishing është pastruesi perfekt për ju!

SKU: 10250 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Banila Co Clean It Zero Nourishing Balm
Nëse keni lëkurë të thatë, Banila Clean It Zero Nourishing është pastruesi perfekt për ju!
Versioni i ri Nourishing përdor ekstraktin e xhensenit për të rigjallëruar dhe ekstraktin royal jelly për të dhënë hidratim të thellë në lëkurë.
E mbushur me përbërës hidratues për lëkurë të pastër dhe me shkëlqim.
Zgjidhja ideale si hap i parë pastrimi për lëkurat e thata duke i siguruar ushqim dhe gjallërim lëkurës.

Përdorimi
Balsami përdoret si hap i parë i pastrimit të lëkurës duke shkrirë makeup-in, kremin e diellit dhe largon çdo papastërti në fytyrë.
Vendoset në lëkurë të thatë ku kthehet në përbërje vajore pastaj shpëlahet me ujë duke u kthyer në emulsion pa lënë absolutisht ndjesi vajore.

Ingredientët
Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, Peg-20 Glyceryl Triisostearate, Peg-10 Isostearate, Synthetic Wax, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Panax Ginseng Berry Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Squalane, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Fragrance, Ethylhexylglycerin, Panax Ginseng Root Extract, Royal Jelly Extract, Water, 1,2-Hexanediol, Bambusa Vulgaris Leaf/​Stem Extract, Aspalathus Linearis Extract, Angelica Archangelica Root Extract, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Extract, Zea Mays (Corn) Oil, Beta-Carotene, Polydiethyleneglycol Adipate/​Ipdi Copolymer, Tocopherol, Acrylates/​Ammonium Methacrylate Copolymer, Acrylates/​Methoxy Peg-15 Methacrylate Copolymer

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Banila Co

Related Products