BANILA CO Clean It Zero Cleansing Balm

Sale

BANILA CO Clean It Zero Cleansing Balm

1,690L2,700L

BANILA CO Clean It Zero Cleansing Balm

Clean it Zero 3-in-1 është një pastrues hipolergjik i cili shndërrohet në vaj kur vendoset në lëkurë. Krijuar për të hequr edhe përbërjet e papërshkueshme nga uji dhe të gjitha papastërtitë e lëkurës tuaj në një hap të vetëm .

Spastroje

Përshkrim

BANILA CO Clean It Zero Cleansing Balm

Clean it Zero 3-in-1 Cleansing Balm Original është një pastrues hipolergjik i cili shndërrohet në vaj kur vendoset në lëkurë. Krijuar për të hequr edhe përbërjet e papërshkueshme nga uji dhe të gjitha papastërtitë e lëkurës tuaj në vetëm një hap. Zero Balance Technology pastron thellësisht pa dëmtuar lëkurën, duke e lënë atë të hidratuar dhe të freskët.
I krijuar për të gjitha llojet e lëkurës, kjo formulë pastron plotësisht lëkurën dhe e hidraton atë. Hapi i parë i përsosur në rutinën tuaj të pastrimit të dyfishtë!

Formuluar pa:
• Parabenet
• Sulfate
• Polietilen
• Alkool
• Ngjyrosje artificiale

VETITË

ZERO BALANCE TECHNOLOGY™
Pastron thellësisht në mënyrë efektive lëkurën pa prishur ekuilibrin natyror së lëkurës.

Formuluar me botanikë aktivë, ujë i burimeve të nxehta, Vitaminë E dhe Vitaminë C për një lëkurë të shëndetshme.

PËRDORIMI

Përdorni spatulën të përfshirë në paketim për të marrë balm-in. Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore në lëkurë duke përdorur majat e gishtërinjve. Shtoni ujë dhe masazhoni përsëri. Shpëlajeni mirë me ujë të vakët.

INGRIDIENTËT

Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, PEG-10 Isostearate, Synthetic Wax, Onsen-Sui, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Lithospermum Erythrorhizon Root Extract, Tocopheryl Acetate, Fragrance, Ethylhexylglycerin, Water, 1,2-Hexanediol, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Aspalathus Linearis Extract, Angelica Archangelica Root Extract, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Extract, Polydiethyleneglycol Adipate/IPDI Copolymer, Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Acrylates/Methoxy PEG-15 Methacrylate Copolymer

Informacion shtesë

ml

50, 100, 180

Brand

Banila Co

Related Products