AXIS-Y The Mini Glow Set

-41%

AXIS-Y The Mini Glow Set

Çmimi origjinal qe: 1,600L.Çmimi i tanishëm është: 950L.

Seti përbëhet nga 4 produktet më të shitura të Axis-Y. Gama është e njohur për vetitë e saj ndriçuese dhe përfitimin e toneve të barabarta të lëkurës duke rimbushur lëkurën me hidratim. Këto produkte janë perfekte për ata që duan t’i provojnë produktet ose t’i marrin me vete gjatë udhëtimit. Është gjithashtu një ide shumë e bukur për dhuratë.

SKU: 11323 Kategori: , , ,

Përshkrim

AXIS-Y The Mini Glow Set

Hapi 1: AXIS-Y Quinoa Gel Cleanser (8 ml):
Pastron butësisht lëkurën, duke larguar makeup ndërkohë që siguron hidratimin e nevojshëm. Pavarësisht se është i butë, ai largon në mënyrë efektive toksinat e mjedisit dhe përforcon barrierën natyrore mbrojtëse të lëkurës.
Hapi 2: Daily Purifying Treatment Toner (5 ml):
Ky tonik i butë pastron dhe qartëson poret ndërsa qetëson çdo acarim të lëkurës. Ky tonik pastrues arrin në rrënjën e problemit duke hequr qafe bakteret dhe ndotjen që po shkakton inflamacion në lëkurë. Është prodhuar me teknologjinë UE të patentuar për të ofruar lëndët ushqyese më të mira nga përbërësit natyralë për të qetësuar dhe promovuar shërimin e lëkurës.
Hapi 3: Ampulë AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier (5ml):
Shpëtimtari i barrierës së lëkurës suaj – i përsosur për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për ato me një lëkurë të komprometuar. Tekstura përthithet shpejt në lëkurë për të dhënë lëndë ushqyese thellë në shtresat e lëkurës, duke e ndihmuar atë të përmirësojë aftësinë e saj për të mbajtur lagështinë dhe qetëson irritimin.
Hapi 4: Dark Spot Correcting Glow Serum (5 ml):
Serumi ndriçues që ka treguar rezultate perfekte në zbehjen e njollave të errëta dhe hiperpigmentimit. Ai përmban 5% Niacinamide, Krunde orizi dhe Squalane me origjinë bimore që shkëlqen, zbut, hidraton dhe e lë lëkurën të duket rrezatuese. Ky produkt me shumë funksione gjithashtu përmirëson tonet e pabarabarta të lëkurës dhe trajton lëkurën e thatë. Tekstura është e lehtë.

Përdorimi:
~AXIS-Y Quinoa pastrues xhel me një hap të balancuar (8 ml):
Masazhoni butësisht pastruesin në lëkurë të lagur. Shpëlajeni me ujë të vakët.
Më pas aplikoni një sasi të duhur njëtrajtësisht të tonerit, duke përdorur një copë pambuku ose gishtat.
Aplikoni ampulën dhe më pas serumin duke shmangur zonën e syve.
Përthithen shpejt në lëkurë, të përkryer për të gjitha tipet e lëkurës.

Përdorimi:
Pas pastrimit, përgatiteni lëkurën tuaj me një tonik. Më pas, aplikoni Missha Airy Fit Sheet Mask Lemon në mënyrë të barabartë në gjithë fytyrën. Lëreni të veprojë për 10-20 minuta, më pas hiqeni maskën. Për të përfituar sa më shumë nga procesi i aplikimit, lëreni çdo produkt të mbetur në lëkurë. Ju gjithashtu mund të përdorni çdo produkt të tepërt të mbetur në paketim në qafë, krahë apo edhe në këmbë.
Ingridientet:
Water, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Butylene glycol, Sodium Carbomer, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Coptis Japonica Root Extract , Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, CITRUS LIMON(LEMON)PEEL OIL, Beta-Glucan.

Brand

Axis-Y

Related Products