AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum

AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum

2,200L

Ky serum ndriçues nga AXIS-Y jo vetëm që do të lërë lëkurën tuaj me një shkëlqim rrezatues, por ushqen thellësisht lëkurën për të përmirësuar ruajtjen e lagështisë duke ju dhënë një shkëlqim të freskët.

SKU: 11271 Kategori: , , , ,

Përshkrim

AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum
Një serum me bazë 5% niacinamide që korrigjon njollat e errëta dhe përmirëson tonin e pabarabartë të lëkurës. Me ndihmën e Squalane me origjinë bimore, ky serum ruan lagështinë për ta mbajtur lëkurën tuaj me shkëlqim dhe të shëndetshëm kudo që të shkoni.
Përmban 6 lloje përbërësish botanik si ekstraktet e Calendula, Fruta Papaja dhe Fruta e Detit Buckthorn.
Ekstrakti i krundeve të orizit dhe niacinamidi me veti të shkëlqyera antioksiduese ndihmojnë në përmirësimin e tonit të lëkurës.
Squalane me përthithje të shpejtë me origjinë bimore ushqen lëkurën duke i dhënë lëkurës tuaj një ndjesi freskuese.

Përdorimi:
Aplikojeni këtë produkt pas pastrimit dhe tonifikimit. Përqendrohuni në pjesët më shqetësuese.
Mund ta përdorni edhe si maskë gjumi.
Ingredientet
Water, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Erythritol, Butylene Glycol, Squalane, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Malpighia Emarginata(Acerola)Fruit Extract, Polyglyceryl-10 Laurate, Chlorphenesin, Arginine, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Glutathione, 1,2-Hexanediol, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil

Informacion shtesë

ml

50ml

Brand

Axis-Y

Related Products