AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule

AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule

3,000L

Ampula Intensivee Barrierës të Lëkurës Axis-Y Artichoke do të jetë kalorësi juaj shpëtimtar në armaturën e tij të shndritshme kur barriera mbrojtëse e lëkurës suaj është minuar.

SKU: 11319 Kategori: , , ,

Përshkrim

AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule
Përthithet shpejt duke ushqyer thellë shtresat e lëkurës dhe ofron zgjidhje efikase për lëkurën tuaj. Me përbërës si ekstrakti i Aloe Vera dhe Centella Asiatica, Tea Tree ajo përforcon barrierën e lëkurës, duke ruajtur lagështinë dhe qetëson irritimet. Plot e përplot me antioksidantë dhe lëndë ushqyese, kjo ampulë punon për të hidratuar dhe shëruar barrierën e dëmtuar dhe të irrituar të lëkurës. Përmbajtja e lartë e fitonutrientëve gjithashtu ndihmon në mbrojtjen kundër baktereve dhe ndotësve mjedisore, duke parandaluar kështu shpërthimet dhe acarimin e lëkurës në të ardhmen. Ndihmon në shërimin dhe largimin e njollave dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës. Hidraton, kontrollon prodhimin e yndyrës, minimizon poret dhe linjat e imëta.
Për lëkura normale/mikse/të yndyrshme.

Përdorimi:
Hapi 1: Pas tonerit, merrni disa pika të ampulës.
Hapi 2: Aplikoni produktin në lëkurën tuaj, mos e fërkoni! Më pas aplikoni hidratuesin tuaj të preferuar.

Ingridientet:
Water, Aloe Barbadensis Leaf Water, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Betaine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Alcohol, Cynara Scolymus (Artichoke) Extract, Sorbitol, Sorbitan Sesquioleate, Hieracium Pilosella Extract, Rheum Palmatum Root Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Dimethyl Sulfone, Chlorphenesin, Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Polyglutamic Acid, Beta-Glucan, Arginine, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Hibiscus Esculentus Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Arctium Lappa Root Extract, Hibiscus Mutabilis Flower Extract, Corchorus Olitorius Leaf Extract, Allantoin, Carbomer, Adenosine, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil.

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Axis-Y

Related Products