AROMATICA Tea Tree Scalp Purifying Trial Kit

-56%

AROMATICA Tea Tree Scalp Purifying Trial Kit

Çmimi origjinal qe: 3,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,500L.

Seti për pastrimin e flokëve me përbërje së pemës së çajit do t’i lërë flokët tuaj me shkëlqim dhe erë të pastër gjatë gjithë ditës. Provoni efektin freskues, largoni yndyrën e tepërt, madje mund të udhëtoni me të.

Availability: S’ka stok SKU: 11391 Kategori: , , , ,

Përshkrim

AROMATICA Tea Tree Scalp Purifying Trial Kit

Kontrollon prodhimin e tepërt të sebumit që do të tërhiqte dhe ngjitte grumbullimin e papastërtive në flokë, duke rezultuar në një pamje të yndyrshme dhe të dëmshme për flokët tuaj.

1.Shampo për pastrimin e flokëve formuluar me pemën e çajit: Lehtëson grumbullimet e yndyrës në flokë që bllokojnë skalpin e kokës, pa i tharë dhe pa hequr vajrat natyralë të flokëve tuaj.

2.Toniku për balancimin e prodhimit të yndyrës: E mban lëkurën e kokës të freskët dhe të pastër gjatë gjithë ditës dhe eliminon në mënyrë efikase erën. Projektuar për t’u mbajtur me vete dhe për t’u përdorur sipas nevojës gjatë gjithë ditës.Pasi t’i lani flokët me shampon , lëreni të thahet dhe spërkatni në mënyrë të barabartë Tea Tree Purifying Tonic.

3.Krëhër druri shumë delikat për skalpin e ndjeshëm që mundëson krehjen lehtësisht të flokëve të ngatërruar.

Brand

Aromatica

Related Products