Aromatica Rosemary Scalp Scaling Trial KIT

-21%

Aromatica Rosemary Scalp Scaling Trial KIT

Çmimi origjinal qe: 3,900L.Çmimi i tanishëm është: 3,100L.

Një regjim kujdesi për flokët kundër zbokthit që në fakt largon qelizat e vdekura të lëkurës. Gjithashtu një çantë e shkëlqyer udhëtimi.

SKU: 11390 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Aromatica Rosemary Scalp Scaling Trial KIT

Rozmarina forcon dhe nxit flokët më të trashë dhe më të plotë. Esencat bimore krijojnë një mburojë të fortë nga dëmtimet dhe papastërtitë.

1.Shampo për pastrimin e flokëve me rozmarinë 100ml: Një shampo e shkëlqyer për lëkurën dhe kruajtjen e kokës tuaj duke promovuar rigjenerimin e shëndetshëm dhe të butë të kokës.

2.Tonik për forcimin e rrënjës së flokëve me rozmarinë 30ml : Një spërkatës në formë spray me veti shëruese dhe aromaterapi për reduktimin e stresit, mban lagështinë natyrale dhe të shëndetshme
të flokëve, forcon rrënjën dhe parandalon rënien e tyre.

3.Scrub për skalpin me rozmarinë: Lë një skalp të pastër, duke e përgatitur atë për të marrë ushqim gjatë gjithë proceseve të mëvonshme të kujdesit të flokëve.

4.Krëhër druri shumë delikat për skalpin e ndjeshëm që mundëson krehjen lehtësisht të flokëve të ngatërruar.

Brand

Aromatica

Related Products