AROMATICA Rosemary Scalp Scaling Shampoo 400ml

-13%

AROMATICA Rosemary Scalp Scaling Shampoo 400ml

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 2,250L.

Masazh freskues i Skalpit me Rozmarinë

Përshkrim

AROMATICA Rosemary Scalp Scaling Shampoo 400ml
Masazh freskues i Skalpit me Rozmarinë
Shampo e përditshme ripërtëritëse dhe forcuese e flokut dhe skalpit që heq butësisht zbokthin ndërsa ushqen lëkurën e ndjeshme të kokës dhe flokët e dobët me përbërës natyralë

Formulë e pasur për skalp dhe flokë të shëndetshëm
Formuluar me vajra Rosemary, hala pishe, xhenxhefil, Bhringraj, borzilok, koriandër, vajra rigoni që nxirret drejtpërdrejt me metodën e zierjes. Zierja është një metodë që nxjerr substanca aktive nga bimët duke minimizuar shkatërrimin fizik, në mënyrë që ato të sjellin lëndë ushqyese origjinale në lëkurën e kokës dhe flokëve tuaj.

Aromatherapy Essential Oil Formula për të rigjallëruar skalpin tuaj
Përbërjet e rozmarinës, α-Pinene dhe Verbenone, promovojnë qarkullim të shëndetshëm të gjakut në lëkurën e kokës ndërsa Beta-hymulgulene e Cedarwood e mban skalpin tuaj të pastër. Vajrat thelbësore të rozmarinës dhe cedarwood rigjenerojnë skalpin tuaj.

Biotin dhe Panthenol për flokë të fortë dhe të shëndetshëm
Biotina, e pasur me vitaminën B7 dhe Pro-vitaminën B5 sigurojnë lëndë ushqyese thelbësore dhe lagështi për të mbajtur lëkurën e kokës dhe flokët të shëndetshëm, të hidratuar. Përjetoni skalp të shëndetshëm dhe flokë të fortë.

Freskoni skalpin tuaj me Rozmarinë
Aroma e mentes me vaj esencial Rosemary, aroma e freskët drusore e Cedarwood, dhe aroma e luleve të Lavandinës freskojnë lëkurën e kokës dhe ndihmojnë në lehtësimin e stresit.

Përdorimi
Gjatë larjes me shampo, masazhoni flokët me majë të gishtave ose një furçë flokësh për kujdesin e skalpit duke lëvizur ngadalë në drejtim të vijës së flokëve duke nxitur dhe qarkullimin e gjakut.
Pas larjes me shampo, shpëlajeni tërësisht me pak ujë të ftohtë për të relaksuar lëkurën e kokës dhe për t’i dhënë flokëve një pamje të gjallë.

Ingredientët
Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Aqua, Pinus Densiflora Leaf Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Sodium Methyl Cocoyl Taurate(Coconut-Derived Cleanser), Sodium Cocoyl Isethionate(Coconut-Derived Cleanser), Sodium Methyl Oleoyl Taurate(Plant-Derived Cleanser), Lauryl Betaine(Plant-Derived Cleanser), Propanediol(Plant-Derived Moisturizer), Sodium Chloride(Edible Salts), Erythritol(Glucose-Derived Moisturizer), Eclipta Prostrata Extract, Lauryl Glucoside(Corn-Derived Cleanser), Capryloyl Salicylic Acid(Low-Irritation Exfoliant), Panthenol(Vitamin B5), 1,2-Hexanediol(Emollient), Polyquaternium-10(Emollient), Origanum Vulgare Leaf Extract, Ocimum Basilicum Extract, Caprylyl Glycol(Emollient), *Abies Sibirica Oil(Pine Oil), Butylene Glycol(Moisturizer), *Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Illicium Verum Fruit Extract, *Cedrus Atlantica Bark Oil(Cedarwood Oil), Arginine(Amino Acid Emollient), *Mentha Viridis Leaf Oil, *Lavandula Hybrida Oil, *Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Ethanol(Grain Fermentation Alcohol), *Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Biotin(Vitamin B), *Limonene(Ingredient In Rosemary Oil), *Linalool(Ingredient In Rosemary

Informacion shtesë

ml

400

Brand

Aromatica

Related Products