Aromatica Rosemary 3-in-1 Scalp Treatment 110 ml

Aromatica Rosemary 3-in-1 Scalp Treatment 110 ml

2,200L

Keni provuar çdo gjë për flokët tuaj dhe ende nuk mund të ndjeni ndonjë ndryshim thelbësor?
Vetëm provoni trajtimin me rozmarinë 3 në 1 !

Përshkrim

Aromatica Rosemary 3-in-1 Scalp Treatment 110 ml
Keni provuar çdo gjë për flokët tuaj dhe ende nuk mund të ndjeni ndonjë ndryshim thelbësor?
Vetëm provoni trajtimin me rozmarinë 3 në 1 !

Glicerina vegjetative, 5 acide hialuronik*
dhe betaina e marrë nga kallami i sheqerit “shuajnë” etjen e pangopur të flokëve të thatë, me proteina të hidrolizuara në grimca më të vogla përmes hidrolizës dhe ushqyesve të rozmarinës, rigonit dhe xhenxhefilit të pjekur me një metodë zierje duke krijuar një cilësi elastike dhe duke siguruar lëndë ushqyese të pasura për flokët si brenda ashtu edhe jashtë.

Vaji organik Moringa, vaji Babassu dhe vaji Argan sigurojnë shtresë të trefishtë të veshjes në sipërfaqen e flokëve të ashpër me kutikula për t’i bërë flokët të lëmuar, me shkëlqim dhe të shëndetshëm.

Grupi fantastik i Panthenol, Biotin, Taurine dhe Caffeine ofrojnë kujdes të përsosur duke përfshirë elasticitetin e humbur, si dhe butësinë pa humbur asnjë centimetër.

*5 acide hialuronike
– Crosspolymer Hyaluronate Natriumi: Formon një mburojë hidratuese të lagështirës dhe siguron ruajtjen e saj.
– Hyaluronat natriumi: Një magnet lagështie që tërheq lagështinë përreth.
– Acidi Hialuronik: Efekt i fortë hidratues me kujdes për lagështinë e aderimit.
– Acid Hialuronik i Hidrolizuar: Fuqia e përmirësuar hidratuese me shpërndarje të shkëlqyeshme të lagështirës.
– Glikozaminoglikane të hidrolizuara: Një efekt hidratues kompakt me përbërës aktivë të fituar nga kërpudhat e veshit dhe kërpudhat shiitake.

Përdorimi

Përdoreni 2-3 herë në javë në vend të shampos ose para shampos.
Aplikoni një sasi të moderuar në lëkurën e kokës së lagur. Masazhoni në mënyrë delikate, shtoni pak ujë, shkumoni dhe shpëlajeni tërësisht.
Masazhoni derisa kripa e detit të shkrihet, pastaj shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët
Rosmarinus officinalis leaf extract, pinus densiflora leaf extract, zingiber officinale root extract, cetearyl alcohol, glycerin, water, dipalmitoylethyl dimonium chloride, behentrimonium methosulfate, isoamyl laurate, caprylic/capric triglyceride, coco-caprylate/caprate, propanediol, glyceryl stearate se, ethylhexylglycerin, eclipta prostrata extract, polyglycerin-3, argania spinosa kernel oil, betaine, panthenol, ocimum basilicum extract, coriandrum sativum extract, origanum vulgare leaf extract, isoamyl cocoate, polyquaternium-10, hydrolyzed jojoba esters, pinus sylvestris leaf oil, citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, rosmarinus officinalis leaf oil, pca, sodium hyaluronate crosspolymer, hydrogenated olive oil unsaponifiables, lavendula hybrida oil, mentha viridis leaf oil, cedrus atlantica wood oil, cetearamidoethyldiethonium succinoyl hydrolyzed pea protein, butylene glycol, moringa oleifera seed oil, orbignya oleifera seed oil, verbena officinalis extract, chamomilla recutita flower extract, eucalyptus globulus leaf oil, hydrolyzed glycosaminoglycans, sodium hyaluronate, caffeine, taurine, hydrolyzed hyaluronic acid, hydrolyzed corn protein, hydrolyzed soy protein, hydrolyzed wheat protein, 1,2 hexanediol, biotin, hyaluronic acid.

Informacion shtesë

ml

110

Brand

Aromatica

Related Products