Aromatica Quinoa Protein Treatment Mask 160ml

Përshkrim

Aromatica Quinoa Protein Treatment Mask 160ml
Kjo maske trajtuese është e formuluar me 87% përbërës me origjinë nga natyra. Ushqen flokët me proteina, dhe forcon flokun e dëmtuar falë përmbajtjes me ekstrakt quinoa dhe peptide, me peshë të ulët molekulare (LPP). Falë përdorimit të këtij trajtimi, do t’i ndjeni flokët më elastikë dhe të butë, duke i furnizuar me sasi të bollshme lëndësh ushqyese. Vaji pracaxi, vaji i bajames së ëmbël dhe vaji i nxjerrë nga farat e pemës adansonia, me origjinë nga Madagascar, janë rezistentë ndaj nxehtësisë, dhe mbrojnë flokët nga rrezet e dëmshme të diellit UV, si edhe nga pajisjet e stiluese, si: tharësja e flokëve, pjastra etj. Perfekte për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Pa sulfate dhe silicone.

Brand

Aromatica

Related Products