Apivita HYDRATING BOUQUET (Rich Texture Cream)

Apivita HYDRATING BOUQUET (Rich Texture Cream)

2,800L

Hidratim dhe Freski : AQUA BEELICIOUS cream me konsistencë të lehtë hidratuese xhel-krem hidratues pa vaj për lëkura normale në mikse + DHURATË AQUA BEELICIOUS Përforcues hidratues i freskisë.

Availability: S’ka stok SKU: 10664 Kategori: , ,

Përshkrim

Apivita HYDRATING BOUQUET (Rich Texture Cream)
Hidratim dhe Freski : AQUA BEELICIOUS cream me konsistencë të lehtë hidratuese xhel-krem hidratues pa vaj për lëkura normale në mikse + DHURATË AQUA BEELICIOUS Përforcues hidratues i freskisë.

Seti përmban:

-Xhel-krem hidratues pa vaj AQUA BEELICIOUS Teksturë e lehtë me lule dhe mjaltë (40 ml): Ofron hidratim dhe freski të menjëhershme, afatgjatë, ndërsa ribalancon yndyrën e lëkurës duke ofruar një pamje mat.

-Përforcues hidratues freskues AQUA BEELICIOUS me lule dhe mjaltë (10 ml): Ofron një hidratim dhe freski afatgjatë, ribalancon dhe qetëson lëkurën.

Brand

Apivita

Related Products