A’pieu Pure Block Natural Water-proof Sun Cream SPF50 PA+++ 50ml

A’pieu Pure Block Natural Water-proof Sun Cream SPF50 PA+++ 50ml

1,400L

Krem dielli i lehtë, që përthithet shpejt, me një shtresë jo të yndyrshme, mat dhe është një mbrojtje superiore ndaj diellit për lëkurën tuaj.

SKU: 11301 Kategori: , , ,

Përshkrim

A’pieu Pure Block Natural Water-proof Sun Cream SPF50 PA+++ 50ml
Krem dielli i lehtë, që përthithet shpejt, me një shtresë jo të yndyrshme, mat dhe është një mbrojtje superiore ndaj diellit për lëkurën tuaj.
I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga djersa, i papërshkueshëm nga pluhuri dhe rëra. Jo ngjitës. Mbrojtje perfekte nga dielli për verën e nxehtë dhe sportet në natyrë. Mbrojtje e fortë nga dielli (SPF50+/PA+++) për trupin dhe fytyrën për përdorim të rehatshëm afatgjatë. Ndihmon në mbrojtjen kundër shenjave të diellit dhe zvogëlon rrezikun e kancerit të lëkurës kur përdoret sipas udhëzimeve.

-I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës me një fund jo të yndyrshëm. Mund të vendoset nën makeup si bazë.

Përmban ekstrakte aloe vera: Qetësues i lëkurës. Kompleksi i Luleve të Berry: Ndriçues.
Ekstraktet e shalqirit: Hidratues.

Përdorimi:
Aplikojeni në fund të kujdesit për lëkurën në zonat me ekspozim ndaj rrezeve UV. Riaplikojeni cdo dy orë.

Ingredientët
Water, Cyclopentasiloxane, Zinc Oxide(CI 77947), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclohexasiloxane, Titanium Dioxide(CI 77891), Ethylhexyl Salicylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Octocrylene, Sodium Chloride, Aloe Vera Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Punica Granatum Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Flower Extract, Prunus Domestica Seed Extract, Prunus Persica (Peach) Flower Extract, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Sorbitan Isostearate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Disteardimonium Hectorite, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Citrulline, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Apieu

Related Products