A’PIEU Pure Block Aqua Sun Gel SPF50+ PA+++ 50ml

-21%

A’PIEU Pure Block Aqua Sun Gel SPF50+ PA+++ 50ml

Çmimi origjinal qe: 1,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,100L.

Kremi i diellit me xheli është i pasur me moiturë për të dhënë hidratim afatgjatë.

SKU: 11302 Kategori: ,

Përshkrim

A’PIEU – Pure Block Aqua Sun Gel SPF50+ PA+++ 50ml
Kremi i diellit me xheli është i pasur me moiturë për të dhënë hidratim afatgjatë.
Formula e pastër dhe jo ngjitëse siguron mbrojtje të padukshme SPF 50 PA+++ nga dielli dhe nuk lë mbetje yndyrore.
E bërë pa përbërës të dëmshëm, formula e testuar klinikisht është e butë për lëkurën.
I infuzuar me ekstrakt të luleve të zambakut të dëborës, ekstrakt të farës baobab dhe acid hialuronik me peshë të ulët molekulare për të hidratuar dhe rigjallëruar lëkurën e lodhur dhe të dehidratuar.

Përdorimi:
Përdoreni në fazën e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës në mëngjes. Aplikoni një sasi të përshtatshme në fytyrë dhe maazhoni butësisht për të ndihmuar në përthithjen. Riaplikojeni cdo dy ore.

Ingredientët
Water, Alcohol Denat., Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octoryylene, Butylene Glycol, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dipropylene Glycol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylyl Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Adansonia Digitata Seed Extract, Isahexadecane, Ethylhexylgkycerin, Polysorbate 60, Acrylates /C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polysorbate 80, Fragrance, Potassium Hydroxide, 1,2-Hexanediol, BHT, Disodium EDTA, Glycerin, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Saussurea Involucrata Extract, Potassium Sorbate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid – Contains Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Apieu

Related Products