A’Pieu Madecassoside Fluid

A’Pieu Madecassoside Fluid

1,800L

Madecassoside është një përbërës aktiv që rrjedh nga centella që ndihmon në riparimin, zbutjen dhe hidratimin e lëkurës së dëmtuar.A’Pieu Madecassoside Fluid përmban 30% ujë të gjetheve centella asiatica për të ndihmuar në riparimin e lëkurës së dëmtuar të shkaktuar nga struktura e ashpër dhe thatësia e lëkurës.

Availability: S’ka stok SKU: 11584 Kategori: , , ,

Përshkrim

A’Pieu Madecassoside Fluid

Madecassoside është një përbërës aktiv që rrjedh nga centella që ndihmon në riparimin, zbutjen dhe hidratimin e lëkurës së dëmtuar.A’Pieu Madecassoside Fluid përmban 30% ujë të gjetheve centella asiatica për të ndihmuar në riparimin e lëkurës së dëmtuar dhe të thatë.
Mbron dhe zbut lëkurën tuaj nga dëmtimet mjedisore dhe ofron hidratim të thellë.
Ndihmon në përmirësimin e aftësive për të mbajtur lagështinë e lëkurës.

  • Efekti mahnitës i Madecassoside:

-Riparon lëkurën

-Qetëson ndjeshmërinë

-Forcon barrierën

-Shkëlqen lëkurën

-Anti rrudhë

Përdorimi:

Aplikoni sasinë e duhur në një copë pambuku, aplikojeni butësisht në lëkurë.

Ingredientët:

  • Water, Centella Asiatica Leaf Water, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Madecassoside, Dioscorea Japonica Root Extract, Ceramide NP, Adenosine, Glycereth-26, PEG/PPG-17/6 Copolymer, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Styrene/VP Copolymer, Tromethamine, Butylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Carbomer, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Beta-Glucan, Asiaticoside, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Sucrose, PVM/MA Copolymer, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Lecithin, Caprylic/Capric Triglyceride, Lavandula Hybrida Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Juniperus Mexicana Oil, Disodium EDTA, Chlorphenesin.

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Apieu

Related Products