ANUA Peach 77 Niacin Enriched Cream

ANUA Peach 77 Niacin Enriched Cream

2,990L

Përjetoni shkëlqimin e menjehershem të kremit të pasuruar me Niacin Anua Peach 77, i pasuruar me 77% ekstrakt frutash Prunus Persica (Pjeshkë), ceramide, kolagjen dhe panthenol. Ky krem ​​është krijuar për të pasuruar lëkurën tuaj me hidratim dhe për të rritur elasticitetin.

SKU: 11710 Kategori: , ,

Përshkrim

Kremi i pasuruar me niacinë Anua’s Peach 77 përdor ekstrakt frutash 77% Prunus Persica (Pjeshkë) për të hidratuar dhe rinovuar pengesën e lëkurës. Struktura e saj e ngjashme me pudingun, e ngjashme me xhel, përthithet lehtësisht pa ngjitje, duke e lënë lëkurën më të shëndoshë dhe më të butë.
Kombinimi i pasur i përbërësve të fermentuar e bën kremin e pasuruar me Niacin të Anua’s Peach 77 një shpëtimtar për lëkurën e thatë dhe të dehidratuar. Duke përdorur fuqinë e kolagjenit, pantenolit, ceramideve dhe probiotikëve, ky krem i pasur me lagështi hidraton dhe qetëson njollat e ashpra dhe irritimet, ndërsa forcon barrierën e lëkurës dhe shëron çdo dëmtim. Është gjithashtu i aprovuar për lëkurën e ndjeshme, duke e bërë atë një hidratues të shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Llojet e lëkurës – Të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë të thatën, të dehidratuar dhe të ndjeshme
Shqetësimet e lëkurës – Irritim, skuqje, vija të holla, thatësi, teksturë e ashpër, krisje, hiperpigmentim
Aromat – Delikate dhe të ëmbla
Texture – Krem xhel i ngjashëm me pudingun, jo ngjitës, jo i yndyrshëm
E bën lëkurën të duket dhe të ndjehet – e freskuar, e shëndoshë dhe e hidratuar
Perdorimi
Pas pastrimit, tonifikimit dhe çdo serumi ose ampule, aplikojeni një shtresë të hollë dhe të barabartë në fytyrë dhe fërkoni butësisht për t’u përthithur. Për lagështi të shtuar, aplikoni një sasi të madhe dhe lëreni të veprojë gjatë natës si një paketë gjumi.

Ingedientet

Prunus Persica (Peach) Fruit Extract (77%), Glycerin, Methylpropanediol, Niacinamide, Isododecane, Lactobacillus Ferment, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Panthenol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Polymethylsilsesquioxane, Hydrogenated Polydecene, Jojoba Esters, Coptis Japonica Root Extract, Prunus Persica (Peach) Flower Extract, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Vinyl Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Water, Dimethiconol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Butylene Glycol, Adenosine, Disodium EDTA, Cyanocobalamin, Saccharomyces Ferment Filtrate, Galactomyces Ferment Filtrate, Bifida Ferment Lysate, Ceramide NP, Pectin, Maltodextrin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Fragrance, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Anua

Related Products