ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam

1,490L

Përjetoni një ritual pastrimi freskues dhe efektiv me shkumën e pastrimit të thellë të poreve Anua Heartleaf Quercetinol.

SKU: 11699 Kategori: ,

Përshkrim

Përjetoni një ritual pastrimi freskues dhe efektiv me shkumën e pastrimit të thellë të poreve Anua Heartleaf Quercetinol. Ky pastrues gjallërues është projektuar posaçërisht për ata me lëkurë të prirur ndaj akneve, duke ofruar një zgjidhje të fuqishme për ruajtjen e një çehre të pastër dhe rrezatuese. I pasuruar me pluhur Houttuynia Cordata, fshin me mjeshtëri qelizat e vdekura të lëkurës dhe zhbllokon poret kokëfortë, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e gjallëruar dhe e lirë nga papastërtitë.

Ajo që e veçon këtë shkumë pastrimi është përzierja e saj unike e përbërësve. Glicerina siguron që lëkura juaj të qëndrojë e hidratuar gjatë gjithë procesit të pastrimit, ndërsa acidi salicilik kujdeset për pastrimin e poreve dhe parandalimin e akneve. Për më tepër, formula përfshin ekstraktin Houttuynia Cordata dhe Quercetin, të cilat qetësojnë çdo acarim të mundshëm të shkaktuar nga pastrimi, duke e lënë lëkurën tuaj të ekuilibruar dhe të qetë. Me shtimin e përzierjes së patentuar Anti-Sebum P, e përbërë nga Ekstrakti i rrënjës Pueraria Lobata, Ekstrakti i rrënjës Ulmus Davidiana, Ekstrakti i gjetheve të Pinus Palustris dhe Ekstrakti i luleve të aguliçes së mbrëmjes, sebumi i tepërt hiqet në mënyrë efikase, duke siguruar një çehre të mat dhe të pastër.

Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me këtë shkumë pastrimi, të përshtatur për të adresuar nevojat unike të lëkurës së prirur ndaj akneve dhe për të zbuluar një shkëlqim më të shëndetshëm dhe pa njolla. Pavarësisht nëse po trajtoni njollat e përditshme ose po luftoni njollat kokëforta, shkuma për pastrimin e thellë të poreve Anua Heartleaf Quercetinol është shoqëruesi juaj i besuar për lëkurë të pastër, të pastër dhe të freskët. Thuaj lamtumirë bllokimit të poreve dhe përshëndetje një çehre të rigjallëruar.

Rekomandohet për: Lëkurat me akne, të gjitha llojet e lëkurës.

Si të përdorni:

Merrni një sasi të produktit sa një monedhë dhe ferkoheni ne duar der isa te behet shkume duke përdorur duar të lagura.

Masazhojeni butësisht në fytyrën tuaj përpara se ta shpëlani tërësisht me ujë të vakët.

Ingerdientet :

Houttuynia Cordata Extract, Quercetin, Houttuynia Cordata Extract, Glycerin, Sodium Cocoyl Glycinate, Water, Sodium Lauroyl Glutamate, Coco-Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Salicylic Acid, Butylene Glycol, Lecithin, Glyceryl Stearate SE, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Potassium Benzoate, Polyquaternium-67, Houttuynia Cordata Powder, Quercetin, Oenothera Biennis Flower Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Capryloyl Salicylic Acid, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Dextrin, Gardenia Florida Fruit Extract, Fragrance, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Anua

Related Products