ALOE + COLORS x PCP ALOHA SUMMER HAIR&BODY MIST

ALOE + COLORS x PCP ALOHA SUMMER HAIR&BODY MIST

1,300L

Mist hidratues për trupin dhe flokët me një teksturë të hollë dhe një aromë të mrekullueshme verore

SKU: 11065 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

ALOE + COLORS x PCP ALOHA SUMMER HAIR&BODY MIST

Mist hidratues për trupin dhe flokët me një teksturë të hollë dhe një aromë të mrekullueshme verore
kokosi dhe manoi që do të bëhet një nga të preferuarat tuaja.
Është ideale për kujdesin e përditshëm edhe të lëkurës më të ndjeshme. Përbërja e tij është e pasur me
vitamina dhe aloe, rikthen moisturën natyrale të lëkurës dhe ofron një aromë të butë dhe të
menjëhershme.
Ka një përmbajtje të lartë aloeje organike. Aloe Vera nxit rritjen e qelizave të reja dhe rrit prodhimin e
kolagjenit. Rezultati është hidratimi i lëkurës në nivelet më të thella dhe shërimi i lëkurës së dëmtuar.
Vitaminat dhe antioksidantët hidratojnë thellësisht dhe ndihmojnë në ruajtjen e elasticitetit.
Përthithet menjëherë pa lënë as gjurmën më të vogël të yndyrës. I jep një aromë të veçantë të
qëndrueshme, teksturë të mëndafshtë dhe butësi lëkurës suaj.

Përdorimi:
Spërkatni një sasi të vogël për trupin dhe flokët në lëkurë të pastër dhe lëreni të përthithet vetë.

Ingredientet:
AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE (*), PARFUM, PPG-26-BUTETH-26, PEG-12 DIMETHICONE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, TOCOPHERYL ACETATE, NIACINAMIDE, CALCIUM PANTOTHENATE, PYRIDOXINE HCL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MALTODEXTRIN, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, DISODIUM EDTA, SILICA, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, (*) ORGANICALLY CULTIVATED

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Aloe+

Related Products