ALOE + Colors Body Butter So Velvet

ALOE + Colors Body Butter So Velvet

1,600L

Nëse dëshironi lëkurë velvet dhe rrezatuese, provoni Body Butter So Velvet Aloe + Colors.

Availability: S’ka stok SKU: 11077 Kategori: , , ,

Përshkrim

ALOE + Colors Body Butter So Velvet
Nëse dëshironi lëkurë velvet dhe rrezatuese, provoni Body Butter So Velvet Aloe + Colors.
Kujdeset për lëkurën tuaj dhe jep hidratim dhe ushqim të pasur. Me një aromë të mrekullueshme , është e shkëlqyer për kujdesin e përditshëm edhe të lëkurës më kërkuese dhe të ndjeshme. Përbërësit hidratues dhe ushqyes me të cilët është pasuruar, rikthekmë lagështinë natyrale dhe elasticitetin e lëkurës, duke e mbrojtur në të njëjtën kohë nga irritimet. Body Butter So Velvet ka një përmbajtje të lartë të aloe organike. Aloe vera nxit rritjen e qelizave të reja dhe rrit prodhimin e kolagjenit, duke rezultuar në hidratim më të thellë të lëkurës dhe shërimin e lëkurës së dëmtuar. Vaji i avokados, vaji i ullirit dhe vaji i kumbullës, të gjitha të pasura me vitamina dhe antioksidantë, hidratojnë thellësisht dhe ndihmojnë në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës. Gjalpi i kakaos dhe gjalpi shea zbusin dhe rinovojnë edhe lëkurën më të thatë dhe më të dehidratuar.
Përthithet lehtësisht dhe jep një aromë të butë që zgjat, një strukturë të mëndafshtë dhe butësi në
lëkurën tuaj pa lënë gjurmë yndyre.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël Body Butter So Velvet Aloe + Colors në lëkurë të pastër. Masazhojeni butësisht
derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët
AQUA, ALOE Barbadensis (ALOE VERA) LEAF JUICE *, Glycerin, propanediol DICAPRYLATE, Glyceryl Stearate, ethylhexyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated POLYDECENE, PEG-100 Stearate, Cetyl ALCOHOL, PARFUM, Dimethicone, Prunus domestica (PLUM ) SEED EXTRACT, PERSEA GRATISSIMA AVOCADO) OIL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL *, PHYTOSTEROLS, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, POLL, ASOL -HEXYLGLYCERIN, CARBOMER, TRIETHANOLAMINE, DISODIUM EDTA, AMYL CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERAN. * Organic

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Aloe+

Related Products