AHC Ten Revolution Real Eye Cream For Face

AHC Ten Revolution Real Eye Cream For Face

3,000L

Një krem i fuqishëm për sytë që mund të përdoret në të gjithë fytyrën tuaj për të mbajtur larg shenjat e plakjes.

Availability: S’ka stok SKU: 11136 Kategori: , , ,

Përshkrim

AHC Ten Revolution Real Eye Cream For Face
Një krem i fuqishëm për sytë që mund të përdoret në të gjithë fytyrën tuaj për të mbajtur larg shenjat e plakjes. Kremi përmban elastinë të ngjashme me njeriun, si dhe një kulturë të qelizave burimore njerëzore që përmban 1391 proteina për të riparuar dhe ruajtur shëndetin e lëkurës. Me përdorim të rregullt, elasticiteti i lëkurës do të rritet dhe do te zvogëlohet pamja e linjave të holla.
Kombinon përbërës të cilësisë së lartë me Teknologjinë Microsome për të mundësuar përthithje efektive në lëkurë dhe për të siguruar ushqim intensiv për të gjithë fytyrën. Trajton jo vetëm pamjen e linjave të holla dhe zbehjes rreth syve, por gjithashtu përmirëson strukturën dhe tonin për një pamje rinore dhe një çehre rrezatuese të fytyrës. Cilësi e pasur por freskuese depërton në lëkurë për të bllokuar lagështinë.

Përbërësit kryesorë:

Kundër akneve: Niacinamide, Ekstrakt i lëvores së Phellodendron Amurense
Antioksidant: Ekstrakt i gjetheve Camellia Sinensis, Ekstrakt Centella Asiatica, Ekstrakt i frutave Solanum Lycopersicum (domate), Ekstrakt i Salicornia Herbacea, Ekstrakt i lëvores së kanellës Zeylanicum, Ekstrakt filtrati i Fermentit Bacil/Acidi Folik
Përbërësi që komunikon qelizat: Niacinamide
Shkëlqimi i lëkurës: Niacinamide, Ekstrakt Salicornia Herbacea, Ekstrakt Pancratium Maritimum
Përbërës identik me lëkurën: Glicerinë, Hialuronat Natriumi
Qetësues: Ekstrakt i lëvores së Phellodendron Amurense, Ekstrakt i gjetheve Camellia Sinensis, Ekstrakt i Centella Asiatica, Ekstrakt i gjetheve të Aloe Barbadensis, Ekstrakt i Fermentit Pseudoalteromonas, Ekstrakt frutash Persea Gratissima (Avokado).
Pa alkool, aroma dhe vajra esencialë.

Përdorimi:

Për Sytë:
Përhapeni lehtë kremin rreth syve dhe fërkojeni butësisht derisa të përthithet.
Për fytyrën:
Përdoreni si hapin e fundit të kujdesit të lëkurës në mbrëmje.
Për të qetësuar lëkurën e thatë, aplikojeni kremin me bollëk në fytyrë para gjumit.

Ingredientët
Hydrolyzed Collagen Extract, Glycerin, Dipropylene Glycol, Bifida Ferment Lysate, Hydrogenated Polydecene, Cyclohexasiloxane, Caprylic/​Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Water, Niacinamide, Caprylic/​Capric/​Succinic Triglyceride, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate SE, Pentaerythrityl Stearate/​Caprate/​Caprylate/​Adipate, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Betaine, Phellodendron Amurense Bark Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lycium Chinense Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Collagen Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Acmella Oleracea Extract, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Lepidium Meyenii Root Extract, Salicornia Herbacea Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Bacillus/​Folic Acid Ferment Filtrate Extract, Pancratium Maritimum Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Triticum Aestivum (Wheat) Peptide, Phaseolus Lunatus (Green Bean) Seed Extract, Hydrogenated Lecithin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Camellia Sinensis Leaf Water, Oryza Sativa (Rice) Germ Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Polyglyceryl-10 Myristate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Methylpropanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polyacrylate-13

Informacion shtesë

ml

30

Brand

AHC

Related Products