Abib Heartleaf Sun Essence Calming Drop 50ml

Abib Heartleaf Sun Essence Calming Drop 50ml

2,500L

Kjo esencë ka filtra mbrojtës kimik me spektër maksimal SPF50+ PA++++, duke siguruar qetësimin e lëkurës dhe mbrojtjen maksimale ndaj rrezeve të dëmshme të diellit! Ajo është e formuluar me niacinamide, që ndihmojnë në zbehjen e njollave kafe dhe minimizimin e dukjes së poreve, adenosine e cila ndihmon në parandalimin e shenjave të moshës, qsi dhe Panthenoli dhe glicerina qe ofrojnë hidratim për gjatë gjithë ditës.

SKU: 11411 Kategori: , , ,

Përshkrim

Abib Heartleaf Sun Essence Calming Drop 50ml
Ka një teksturë të lehtë qumështi që përthithet shpejt në lëkurë, duke siguruar një përfundim të butë dhe të lehtë.
Kjo esence kundër diellit nga Abib përhapet si një ëndërr, përthithet shpejt dhe ka një fund të bukur, natyral, pa asnjë ndjesi ngjitje apo efekt shkëlqimi. I pajisur me SPF 50+ PA++++ dhe i pasuruar me 50,000 ppm ekstrakt të gjetheve të zemrës nga mali Jiri, ai bllokon në mënyrë efektive rrezet UV dhe faktoret e jashtëm ndërsa qetëson dhe hidraton lëkurën. Formula absorbuese e shpejtë nuk lë as ngjyrë të bardhë dhe as fund të ngjitshëm.

Përdorimi:
Shkundni mirë shishen përpara përdorimit. Aplikoni disa pika të produktit në lëkurë dhe lëreni butësisht për t’u absorbuar.

Ingredientët
Water, Dibutyl Adipate, Houttuynia Cordata Extract, Alcohol, Caprylyl Methicone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenethyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-15, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Ethylhexyl Triazone, Hexyl Laurate, Niacinamide, Polyglyceryl-6 Stearate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Aspergillus Ferment, Triticum Aestivum (Wheat) Seed Extract, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, C20-22 Alkyl Phosphate, Panthenol, Decyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Tromethamine, Ethylhexyl Olivate, Polyglyceryl-6 Behenate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-4 Oleate, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Glycerin, Sodium Phytate, Maltodextrin, Lipase, Protease, C20-22 Alcohols, Xanthan Gum

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Abib

Related Products