Abib Heartleaf Essence Calming Pump

Përshkrim

Abib Heartleaf Essence Calming Pump
Esenca përmban plot 80.59% ekstrakt të bimës Heartleaf, i cili ofron menjëherë qetësim të lëkurës së irrituar. Kjo bimë përmban kuercitrinë, duke ndihmuar në shpërbërjen e qelizave të vdekura, dhe mban në kontroll prodhimin e sebumit të tepërt! Kjo esencë përmban gjithashtu ujë menteje, ekstrakt të gjethes wintergreen, dhe acid succinic, për të ulur inflamacionin dhe minimizuar skuqjen në lëkurë. Esenca depërton butësisht në shtresat e lëkurës për të ofruar hidratim të thellë afatgjatë. I përshtatet të gjitha tipeve të lëkurës, kryesisht asaj me tendencë akneike dhe sensitive.

Formula e saj është hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht dhe jo-komedogjenike. Nuk përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificiale, ngjyrues artificial.

Përdorimi
Aplikoni serumin në lëkurën e pastruar, 2-3 pika serum dhe më pas masazhojeni në lëkurën tuaj.

PS. Për rezultate më të mira, përdorni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje.

Ingredientet
Houttuynia Cordata Extract, Glycerin, Methylpropanediol, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Hydroxyethyl Urea, Panthenol, Water, Choleth-24, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Limonene, Linalool

Brand

Abib

Related Products