Numbuzin No.9 Secret Firming Serum

Sale

Numbuzin No.9 Secret Firming Serum

Çmimi origjinal qe: 3,200L.Çmimi i tanishëm është: 2,880L.

Zbuloni sekretin tuaj për bukurinë e fortë dhe pa moshë me Serumin Numbuzin Nr.9 Sekret forcues. I mbushur me peptide dhe adenozinë të fuqishme, ai mposht linjat e imëta, duke forcuar elasticitetin e lëkurës tuaj.

SKU: 11621 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Zbuloni sekretin tuaj për bukurinë e fortë dhe pa moshë me Serumin Numbuzin Nr.9 Sekret forcues. I mbushur me peptide dhe adenozinë të fuqishme, ai mposht linjat e imëta, duke forcuar elasticitetin e lëkurës tuaj.

Tekstura luksoze e tipit krem jep hidratim, bollëk dhe elasticitet, duke ju lënë shkëlqim të papërmbajtshëm.

Dashurohuni me fuqinë e Niacinamidit për lëkurë të tonifikuar dhe të fortë, gjalpë Shea për hidratim të thellë dhe Acetyl Hexapeptide-8 për tërheqjen e lagështirës dhe reduktimin e rrudhave.

I pasuruar me 2 peptide që mund të ndihmojnë në stimulimin e prodhimit të kolagjenit dhe rikthimin e elasticitetit të lëkurës, duke e lënë lëkurën të duket e fortë.

Efektet forcuese të Niacinamidit dhe Adenozinës rikthen elasticitetin e poreve dhe shtojnë formulën ushqyese të serumit.

Mban lëkurën të hidratuar dhe jep hidratim me gjalpë shea dhe acid hialuronik.

I formuluar pa parabene dhe etanol.

Përdorimi:

Aplikoni 2-3 pika në lëkurë të pastër. Përhapni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët:

Purified Water, Glycerin, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Propanediol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Niacinamide, Dimethicone, Butylene Glycol, Shea Butter, Hydrogenated Vegetable Oil, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Palmitoyl Tripeptide-5, Acetyl Hexapeptide-8, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Adenosine, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Carbomer, Tromethamine, Linalool, Limonene.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Numbuzin

Related Products