Vichy Homme Sensitive Skin 48hr Roll-On Deodorant for Men

Zbritje

1,480L

Deodorant per meshkuj per lekure sensitive, me efekt qe zgjat deri ne 48 ore dhe veti anti-perspirante efektive. Qeteson lekuren nga diskomforti.

Vichy Homme Sensitive Skin 48hr Roll-On Deodorant

Deodorant per meshkuj per lekure sensitive, me efekt qe zgjat deri ne 48 ore.

Ingrediente te rendesishem dermatologjike:

  • Uje Termal Mineral Vichy

Benefitet:

  • Per meshkuj me lekure sensitive qe kerkojne deodorant me efekt qe zgjat dhe veti anti-perspirante efektive
  • Kjo formule qeteson lekuren nga diskomforti per 48 ore
  • Kohezgjatje e efektit 48 ore
  • Nuk le shenja te bardha ne lekure apo rroba
  • Formuluar me ingrediente anti-perspirant dhe oligo-zink
  • E pershtatshme per lekura sensitive
  • Testuar dermatologjikisht
  • Formule hypoalergene

Perdorimi:

Perdoreni deodorantin perdite pas dushit. Aplikojeni ne lekure te paster, te thate pa plage.

Ingredientet:

AQUA / WATER • ALUMINUM CHLOROHYDRATE • PPG-15 STEARYL ETHER • CETEARYL ALCOHOL • CETEARETH-33 • C12-13 ALKYL LACTATE • DIMETHICONE • GLYCERIN • TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE • HYDROLYZED ALGIN • IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE • ZINC SULFATE (F.I.L. C161898/2).

ml

50