Vichy Homme 96H Clinical Control Roll On Deodorant For Sensitive Skin 50ml

Zbritje

1,480L

Vichy Homme Clinical Control 96h Detranspirant Anti-Odor Deodorant Roll-On For Sensitive Skin

Homme Clinical Control 96H është vërtetuar klinikisht se kontrollon djersitjen e tepërt:

-96 orë lëkurë të thatë
-Kundër aromës së keqe dhe kundër lagështirës
-Veprim antibakterial
-Përbërës aktivë me zink, për të kontrolluar erën e keqe në burim. *
-0% alkool

E zhvilluar nën kontroll dermatologjik, përbërja e saj unike lejon lëkurën të “marrë frymë” dhe në të njëjtën kohë lë një ndjenjë butësie dhe rehati në lëkurë:

Përdorimi:
Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Ingredientet
Aqua / Water – Aluminum Chlorohydrate – Dimethicone – C14-22 Alcohols – Parfum / Fragrance – Steareth-100/Peg-136/Hdi Copolymer – Perlite – Zinc Pca – C12-20 Alkyl Glucoside – Pentylene Glycol